byłam z rodziną (dzieci 7 i 10 latek) w eduparku na dniu dziecka. Bawiliśmy się świetnie. Mnóstwo atrakcji, dzieciaki aż nie chciały wychodzić. Mają też super warsztaty rodzinne.