Widok

POLECAM

trafilam do Pani Dr po opiniach z internetu i szczerze nie zaluje! od poczatku mam problemy z ciaza ale dzieki Bogu dzidzia dobrze sie rozwija - teraz jeszcze zalapalam cukrzyce ciazowa, Dr skierowala mnie do kolejnej bardzo dobrej gin- diabetyczki, bo na wizyte ze skierowaniem w przychodni pytalam musialabym czekac pol roku!!! jakas masakra za pol roku to ja juz dzidzie bede miala przy sobie.. kazali prosic pod drzwiami o szybsze przyjecie.. a teraz wiem co robic! chodze do Pani Dr co miesiac, co miesiac robie usg i dzieki temu wylapuje sie niepokojace zmiany; polecila min zrobic posiew z szyjki (nieobowiazkowy) i wykryto u mnie bakterie niebezpieczna przy porodzie.. i tez ja lecze dzieki Dr! polowa kobiet nie ma swiadomosci ze takie cos wychodowala w ciazy.. poza tym bardzo szybko mozna sie umowic do Pani Dr i nie czeka sie w poczekalniach tylko wchodzi na czas a nawet i przed czasem - naprawde szczerze goraco polecam!!!
Moja ocena
obsługa: 6
 
jakość usług: 6
 
wyposażenie: 6
 
czas oczekiwania: 6
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 6
 
5.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
akurat co miesieczne usg nie jest obojetne dla dziecka, prosze popytac innych lekarzy!!!chyba nie nalezy ufac tak bezkrytycznie.To ze do jakiegos lekarza nie ma czekajacych pacjentów i tak łatwo sie umówić tez by mmnie zastanowiło mocno.bedąc w ciązy byłam u 3 lekarzy i polecam wizyte i wybór u jeszcze kooś innego...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry