Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Monika H - opinia Wspaniała doktor najlepszy ginekolog jakiego miałam. Badam sie regularnie...
~Monika H
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 sierpnia 2023

Maria K. - opinia wątek zamknięty bardzo sympatyczna i profesjonalna dr , w gabinecie nie czuje sie...
~Maria K.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 sierpnia 2021

Ania - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z wizyty z corka u pani doktor. Polecam gorąco....
~Ania
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 października 2020

Dr.karina Polecam!!!! wątek zamknięty Dr.Karina najlepsza lekarka w trojmiescie, uratowala mnie od przykrych...
~Aleksandra Gora
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 grudnia 2018

Bardzo dobry, rzetelny ginekolog, szczerze polecam!!! wątek zamknięty Witam, trafiłam do doktor z powodu problemów kobiecych. Zarówno wywiad, jak i...
~AnnikP
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 marca 2017

POLECAM wątek zamknięty Polecam z czystym sumieniem. Pani jest miła, uprzejma, tłumaczy wszystko krok...
~ppp
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 października 2016

Polecam z czystym sumieniem wątek zamknięty Z czystym sumieniem polecam Panią dr Karinę. Bardzo dobra lekarz, cierpliwa,...
~Kasia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 lutego 2016

Polecam wątek zamknięty Polecam panią dr Karinę, bardzo dobry fachowiec, zawsze wszystko dokładnie...
~Agaa
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 lutego 2014

Polecam! wątek zamknięty Najlepsza ginekolog w Trójmieście. Wcześniej byłam u wielu lekarzy, ale nikt...
~Ola
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 października 2013

Polecam wątek zamknięty Pani doktor jest fachowym lekarzem, długo szukałam dobrego ginekologa i w...
~chmurka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2013

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Do p. Kariny trafiłam zupełnie przypadkiem i nie zamierzam zmieniać jej na...
~Gosia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 stycznia 2013

Zdecydowanie polecam! wątek zamknięty Szczerze polecam panią dr Karinę. Prowadziłam u niej całą ciążę. Bardzo...
~tina
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 września 2012

dr Karina Kulikowska-Ciecieląg wątek zamknięty Bardzo dobry lekarz z powołania świetnie tłumaczy jeśli chodzi o...
~stała pacjentka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2012

SZCZERZE POLECAM! wątek zamknięty Bardzo sympatyczna Pani Doktor. Kompetentna, skuteczna delikatna i dokładna...
~Martyna
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 maja 2012

POLECAM wątek zamknięty trafilam do Pani Dr po opiniach z internetu i szczerze nie zaluje! od...
~kasik
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2011

Super doktor wątek zamknięty Do Pani Kariny zaczęłam chodzić jeszcze jako niepełnoletnia ze względu na...
~Monika
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 stycznia 2012

super wątek zamknięty Pani Karina jest świetną lekarką, bardzo dokładne, kompleksowe badanie,...
~Ania
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 stycznia 2012

Najlepsza lekarz wątek zamknięty Bardzo polecam. Sama trafiłam przez przypadek, bo lekarka przyjmowała w...
~Ania
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 października 2009

bardzo polecam wątek zamknięty Pani doktor prowadziła moją ciąże dużo mi pomogła wytłumaczyła a mój synek...
~Monika
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2011

monika kepińska - opinia wątek zamknięty jestem bardzo zadowolona z jakości usług i pani doktor jest super
~monika kepińska
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 maja 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
43

postów

38

wątków

do góry