Widok

POLECAM !!!!

Trafiłam do ABACOSUN przez zupełny przypadek, szukałam miejsca, na tzw "szybką hennę". Gabinet z ulicy wygląda na zupełnie niepozorny, jednak we wnętrzu kryje się raj dla osób ceniących sobie profesjonalną obsłuę, najnowsze technologie i specjalistów na najwyższym poziomie. Szczególnie dziękuję pani Dorocie, zabiegi zalecone w połowie lutego do dziś zredukowały mój brzuch o 15!!!!!! cm. Niestety nie należały one do zabiegów najtańszych, ale efekt zgodny z oczekiwaniem, więc warto. Co do opinii innych internautów, to potwierdzam brak intymnej atmosfery w miejscu oczekiwania na zabieg, bliskość recepcji, stanowisk fryzjerskich i ogólny gwar, ale doskonała kawa (pozdrawiam panie z recepcji) i świeża prasa w pełni rekompensują pewne niedogodności. U Pani Dorotki jestem zawsze uraczona doskonale dobraną muzyką, nie mam uwag co do gabinetu, jego czystości, wystroju, jest przytulny i stylowy.
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 6
 
jakość usług: 6
 
klimat i wystrój: 5
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 6
 
5.7

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja niestety nie polecam, a szczególnie u Pani Doroty, to co się dzieje w gabinecie jest szeroko komentowane poza nim, aż wstyd powiedzieć. Rzeczywiście brak intymności, muzyka bardzo dobra.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
W salonie panuje cudowna atmosfera, po kilku zabiegach człowiek czuje się jak wśród najlepszych przyjaciół, nie ma żadnego obgadywania, a szczególnie właśnie Pani Dorota jest osobą szczerą i życzliwą, zawsze gotową do pomocy i bardzo elastyczną zarówno jeżeli chodzi o godziny przyjęć, jak i wykonywane zabiegi. Uważam opinię Pani "byłej klientki" za krzywdzącą, więc może faktycznie może lepiej zmienić salon, niż pisać takie rzeczy.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry