Bardzo serdecznie polecam Akademie Prawa Jazdy. Jestem bardzo zadowolona , ze swojego wyboru.
-obsługa w biurze bardzo mila, wszystko mozna bylo szybko i sprawnie załatwic
-jezdziłam na 2 samochodach i oby dwa byly sprawne, czyste i zadbane, sala do czesci praktycznej rowniez spelniala swoje zadanie, az przyjemnie bylo sie uczyc
-bylam bardzo zadowolona jezeli chodzi o czas trwania czesci teor.,poniewaz zalezalo mi na czasie a moglam wybrac opcje "teoria w 5 dni" w ferie zimowem, kursu prakt. rowniez przebiegl szybko i sprawnie
-ceny bardzo przestepne, kiedy przyszlam sie zapisac bylo bardzo duzo promocji, ktore byly skierowane do roznych ludzi np. do chodzacych na mecze Arki, do uczniow itp. - po prostu nie dalo sie zaplacic pełnej ceny za kurs
- poziom nauczania-czescie teoretyczna (P. Grzegorz i P.Leczek) lekcje prowadzone z humorem, wszystkie zagadnienia szczegolowo omowione. No i na koniec czesc praktyczna, ktora prowadzil P.Włodzimierz Maćko. Był dla mnie cierpliwy, wszystkie manewry szczegółowo tłumaczył, potrfił rowniez pochwalić co jeszcze bardziej motywowało mnie do lepszej jazdy. Dzięki niemu teraz jazda samochodem jest dla mnie przyjemnośćia. Wiec jeszcze raz POLECAM