Widok

POLECAM

Trafilam do Pani Magdy przez przypadek robiac wszystko, aby tylko uratowac wlosy. Bylam po poparzeniu skory glowy, ktore zafundowal mi fryzjer rozjasniajac wlosy. zanim znalazlam Pania Magde korzystalam z pomocy dermatologa - niestety ten przepisywal tysiace lekow, ktore nie pomagaly. Szczerze mowiac bylam zalamana I nie wierzylam w to ze kiedys bedzie lepiej.
Juz po pierwszej wizycie u Pani Magdy odczulam ulge, poniewaz glowa nie piekla w sumie wcale- odrazu po zabiegu oczyszczania skory. Oczywiscie jest to kwestia czasu az wlosy dojda do siebie,ale.... widze roznice! Gdyby nie Pani Magda mysle,ze do dzis nie wiele by zostalo na mojej glowie. Stosuje kosmetyki , ktore zalecila mi Pani Magda od 4 miesiecy I jestem pod wrazeniem. Niestety preparaty te sa drogie, ale naprawde warto je kupic- nie sa to pieniadze wyrzucone w bloto.
Dziekuje Pani Magdo za opieke nad moja czuprynka :)
pozdrawiam
Moja ocena
oferta: 6
 
obsługa: 6
 
jakość usług: 6
 
czas oczekiwania: 6
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 6
 
5.7

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Micro-mist to nie jest droga pani, byłam w Londynie i u Pani, na zabiegu i widzę róźnicę,reszta,,,,,,,bez komentarza, chciałam trafić w inne ręce, a chyba przez pomyłkę trafiłam tutaj,
Ciekawe kto napisał takie ładne opinie?? Proszę nie wprowadzać klientów w błąd
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry