wymiana zawieszenia, czesci swoje dokladnie wytlumaczylem co trzeba zrobic,szybka wycena i czas operacyjny 3h. no i zaczelo sie najpier dzwoni ze urwala sie sruba rzymska od drazka i ze musi taka szukac ok, pozniej ze znalazl gdzies tam i musi po nia jechac i ze mam zaplacic za paliwo-no koment. za drugi dzien pan sie pomylil chcac zadzwonic do pana od sruby zadzwonil do mnie i pyta kiedy dowiezie ta srube no koment. po 3 dniach wkoncu moglem odebrac auto, policzyli mnie extra za odkrecenie podobno trudnych srub z drugiej strony do zrobienia zbieznosci chociaz kierownica byla krzywa . no ale najlepsze przed nami jako ze dalej zawieszenie stukalo poprosilem zeby wjechac na kanal i sprawdzic o co chodzi.powiedzieli ze to dodatkowa usluga no i wtedy miarka sie przebrala. Dzwonie do szefa"przepraszam,oczywiscie, tak prosze pana,juz dzwonie" wjezdzam na kanal i co drazek ktory mialbyc wymieniony z lewej strony wymieniony z prawej. JAKAS MASAKRA-za kazdym razem kiedy tam bylem warsztat pusty wiec chyba juz wiiem czemu ci pracownicy zachowuja sie jak buce. szef w porzadku moglem przyjechac na darmowa wymiane ale podziekowalem. Panowie chcac byc w czolowce cos trzeba zmienic. NIE POLECAM