Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
tomek - opinia wątek zamknięty wszystko na plus, chłopaki uwineli się w pół godziny
~tomek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 25 kwietnia 2020

PORAŻKA NIE POLECAM wątek zamknięty wymiana zawieszenia, czesci swoje dokladnie wytlumaczylem co trzeba...
~Robskyy
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 października 2015

Nie polecam wątek zamknięty Po kilku wizytach w tym punkcie mogę już szczerze odradzić korzystanie z ich...
~Ryszard
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 lipca 2015

Niefachowe mycie silnika!!! wątek zamknięty Dziś byłem w tym zakładzie i nie polecam. Pan na początku daje do podpisu...
~Łukasz
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 lutego 2013

na pewno wrócę i będę polecał znajomym wątek zamknięty Pan wulkanizator był profesjonalny, kulturalny i był fachowcem. Usługa...
~Szymon
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 maja 2011

Konserwacja podwozia wątek zamknięty Jestem naprawdę pozytywnie zaskoczony wykonaniem konserwacji podwozia. Do...
~Tomi
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2011

Mega pozytyw wątek zamknięty Bardzo pozytywna opinia za konserwację podwozia, którą robiłem tam kilka dni...
~Jacek Markiewicz
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 listopada 2010

Całokształt wątek zamknięty Prałem tapicerke w moim golfie i co roku przed i po zimie myje podwozie. Ceny...
~Wacik
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 17 października 2010

Polecam wątek zamknięty Jechałem na mycie silnika aż z Pruszcza, ale było naprawdę warto. Duży plus...
~Marek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 20 września 2010

bardzo dobra wulkanizacja wątek zamknięty Jestem bardzo mile zaskoczona obsługą. Silnik w moim clio po myciu wygląda...
~Joanna
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 września 2010

Bardzo fajna myjnia wątek zamknięty Bardzo polecam. Autko umyte bardzo szybko i dokładnie. Obsługa fajna i ceny...
~Krystyna
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 11 września 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
13

postów

11

wątków

do góry