Odpowiadasz na:

Re: PORÓD

Gratulacje!!I cieszę się że wszystko jest OK!Ale ja i tak wybiorę szpital na Zaspie:-) Jakoś mam do niego przekonanie.
Powodzonka dla Ciebie,żonki no i dzidziusia!!!!!!

Gratulacje!!I cieszę się że wszystko jest OK!Ale ja i tak wybiorę szpital na Zaspie:-) Jakoś mam do niego przekonanie.
Powodzonka dla Ciebie,żonki no i dzidziusia!!!!!!

zobacz wątek
23 lata temu
~MT

Cytat:

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry