Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Aleks - opinia Cudowne położne ️Z ogromną wiedzą i doświadczeniem Polecam każdej przyszłej...
~Aleks
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 lutego 2023

AM - opinia Brałam udział w kursie przypominającym online i to było całkiem ok,...
~AM
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 września 2022

Marta - opinia Fantastyczna szkoła, cudowna prowadząca, ktora nie bała się pytań i na każde...
~Marta
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 września 2022

Emilia - opinia wątek zamknięty Uczestniczyłam wraz z mężem w szkole rodzenia pozmedik w kursie 10-cio...
~Emilia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 maja 2021

Weronika - opinia wątek zamknięty Fajne zajęcia, pomocne położne. Edyta pomogła mi bardzo gdy byłam z...
~Weronika
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 maja 2021

Super położne i recepcja wątek zamknięty Bardzo podobał mi się sposób prowadzenia zajęć w szkole. Organizacja bardzo...
~Anna Wo
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2019

Drugi raz i warto wątek zamknięty Zastanawiacie się czy warto chodzić do szkoły rodzenia drugi raz, wg mnie...
~Tata 2
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 listopada 2018

Szczerze polecam. Edukacja na wysokim poziomie !!! wątek zamknięty Bardzo profesjonalne szkolenie. Personel super. Miła atmosfera. Jesteśmy z...
~Dorota
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 października 2018

Polecam -ta szkoła zaspakaja potrzeby przyszłej mamay wątek zamknięty Jestem zadowolona -czułam się zaopiekowana , doinformowana .Czuję spokój i...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 września 2018

Super szkoła - super położne wątek zamknięty Po pierwsze na co inni już zwracali uwagę - recepcja niezwykle sprawna i...
~Emilia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 września 2018

Godne polecenia, różnorodne, charyzmatyczne zajęcia! wątek zamknięty Polecam dla wszystkich kobiet w ciąży i koniecznie z facetami (nie, nie...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 września 2018

Najlepsza szkoła w Gdańsku wątek zamknięty Jestem niesamowicie zadowolona z jakości usług, bardzo miła atmosfera i...
~Bożena
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 lipca 2018

Takiej szkoły rodzenia szukaliśmy! wątek zamknięty Polecamy tę szkołę wszystkim przyszłym rodzicom. Zajęcia bardzo fajnie...
~Szczęśliwa Mamcia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 lipca 2018

Super Profesjonalna Szkoła. Polecam !!! wątek zamknięty Bardzo dziękuję całemu zespołowi szkoły POZ-medik "Mama i ja" za pomoc w dość...
~Weronika
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 maja 2018

szkoła rodzenia na medal! wątek zamknięty Jesteśmy naprawdę bardzo zadowoleni z zajęć prowadzonych przez Mama i Ja....
~Ania i Włodek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 maja 2018

Polecam szkołę wątek zamknięty Uczestniczyłam w zajęciach grudzień/styczeń/ luty. Miła obsługa, zwłaszcza...
~Patrycja Sadowska
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 marca 2018

polecam szkołę rodzenia Mama i Ja wątek zamknięty Bardzo miło nam było uczestniczyć w kursie dla przyszłych rodziców. Kiedy...
~Sylwek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 marca 2018

Profesjonalna szkoła godna polecenia!!! wątek zamknięty Szczerze polecam tę szkołę - prowadzący zajęcia mają dużą wiedzę połączoną z...
~Ela
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 marca 2018

Dziewczyny warto się zapisać...polecam wątek zamknięty Bardzo sympatyczna placówka- ładnie i czysto. Obsługa pomocna i zaangażowana....
~Magda
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 marca 2018

Jak dla mnie ok wątek zamknięty Zawsze kobiety a teraz coś od faceta . Bardzo fajne zajęcia, myślałem, że...
~Paweł
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 marca 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry