Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Paweł Zagórski - opinia wątek zamknięty Bardzo miła i rzetelna obsługa. Bezproblemowo, wygodne auto zastępcze na czas...
~Paweł Zagórski
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 kwietnia 2022

Paula - opinia wątek zamknięty Auto naprawione szybko i profesjonalnie. Polecam
~Paula
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 lutego 2022

MARTA - opinia wątek zamknięty to ma być warsztat ? to kakaś kpina !!!!!!!
~MARTA
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 sierpnia 2020

Profesjonalnie! wątek zamknięty Lakierowanie wykonane na najwyższym poziomie, auto oddane czyściutkie i...
~Karolina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 grudnia 2018

Polecam wątek zamknięty Moja fiesta lśni jak nówka. Wszystko załatwione profesjonalnie i bez...
~Jacek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 listopada 2015

Polecam wątek zamknięty Szybka diagnoza i wymiana cewki cylindra. W godzinę samochód był naprawiony....
~Monika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 października 2015

Tomasz - opinia wątek zamknięty Solidni fachowcy, polecam! Przystępne ceny, szybka i terminowa naprawa!
~Tomasz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 listopada 2014

Szczerze polecam! wątek zamknięty Do Pełki trafiłam z przypadku - przez PZU Pomoc. Polecam warsztat szczerze -...
~Monika
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 października 2014

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Profesjonalna oraz bardzo miła obsługa, szybka naprawa i przystępne ceny.
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2013

bardzo dobry warsztat wątek zamknięty Naprawa została wykonana bardzo profesjonalnie i w miarę szybko. Pan Paweł,...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 maja 2013

Daje rade! Polecam! wątek zamknięty Po wczesniejszych nieprzyjemnosciach zwiazanych z naprawa samochodu w innym...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 lutego 2013

Można polecić wątek zamknięty Dwa lata temu uszkodziłem swoje auto Citroen bardzo mocno (cały przód)...
~Janusz
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 25 lipca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
12

postów

12

wątków

do góry