Widok

PRACA

Widziałam,że ludzie narzekają na słabo płatne prace itp:

dlatego trzeba doskonalić swoje umiejętności, uczyć się nowych rzeczy żeby być bardziej cennym pracownikiem na rynku (są darmowe kursy, szkoły policealne, kursy online za free - wystarczy sięgnąć). Zamiast narzekać - działać! Niestety ale w takim żyjemy kraju. Inni mają gorzej, oczywiście i inni też mają lepiej. Jeżeli jest źle tutaj, zawsze można się przemieścić.

Od narzekania jeszcze nigdy się nic nie zmieniło na lepsze.

Pozdrawiam.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

całe życie słyszałam takie dyrdymały
A wiesz co się stanie jak już będziesz miał w kieszeni doktorat, dwa fakultety i milion szkoleń?
Że jesteś dla firmy za drogi bo oni to właściwie aż takiego fachowca nie potrzebują
A do mniej płatnej roboty też cię nie wezmą bo przecież taaaki specjalista to poniżej kwalifikacji długo nie po pracuje
I wiesz co będziesz musiał zrobić żeby pracę dostać? Schować dyplomy do szafy, kłamać w cv co do doświadczenia
I modlić się by się twój kierownik nie dowiedział że jesteś lepszy od niego bo cię zwolni :P
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Racja, i nic tak nie szkoli jak praktyka. Więc te kursy szkoły itd to dla wyciągnięcia gotówki w większości są. Sam kilkanaście lat temu robiłem licencję a dzisiaj jest nic nie warta bo Gowin "uwolnił zawody":D i zamiast licencji jest wpis do rejestru komendanta policji, natomiast badania obowiązkowe co 3 lata jak kosztowały ponad 400 zł tak kosztują a jeszcze teraz doszła opłata za obowiązkowe szkolenie co 5 lat, ok 800 zł, w grupie zawodowej która ma najniższe zarobki:D A jak się robiło kursy na licencję to złote góry były na horyzoncie i od tych co to wymyślili i tych co na tym zarabiali.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Doktoraty i te Kursy nie przekładają się na zarobki
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

@Kocio, zawsze możesz pójść na kurs z IT
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Proponujesz mi żebym zrobiła czwarty zawód?
To nie będzie dobrze wyglądało w papierach :D
Takie totalne przekwalifikowywanie się co pięć lat
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

warto robić kursy z konkretnych umiejętności a nie zaraz dwa fakultety :) spojrzeć na jakie zawody jest zapotrzebowanie itp.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

zgadzam się. i uczyc sie umiejetnosci, a nie zdobywania papierow. Od nauki jezykow np. jeszcze nikt nie umarł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

@Daro, nikt nie zdobędzie biegłej umiejętności językowych jeśli w ojczystym języku używa 200 słów i nie ma do kogo gęby otworzyć:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No, masz niestety rację. Trzeba po prostu inwestować w siebie, krótko mówiąc. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W takich żyjemy czasach, że musimy umieć 1000 rzeczy, żeby się przebić i zdobyć dobrze płatną pracę albo wyjechać za granicę. Jeśli ktoś chce to będzie się rozwijał, istnieje dużo możliwości płatne bezpłatne kursy. Jest wiele samouków, którzy nauczyli się wielu rzeczy dzięki internetowi tylko trudniej o praktykę, ale tez się da :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Znane
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak, wydaje mi się, że ludzie się trochę rozleniwili. Tak naprawdę internet daje duże możliwości rozwoju, trzeba tylko chcieć i poświęcić czas na zdobycie nowej umiejętności.
:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

zdradzę ci tajemnicę - w moim fachu nie ma uprawnień i kursów w Internecie
dużo rzeczy można samemu ogarnąć łącznie z nauką języków obcych
ale uprawnień sep czy budowlanych przez Internet nie zrobisz
pracodawca na wszystko wymaga papiera
bo bajkopisarzy z Internet ów to jest na pęczki
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Byłoby fajnie gdyby tylko lewusów zwalniano :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

oj tato, nie wyglupiaj się ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a ja już robię 3 studia, zęby być bardziej atrakcyjna na rynku pracy. Nie rozumiem leni co tylko narzekają.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zgadzam się w 100 %. W Gdańsku jest na Długiej 70/71 Centrum Edukacyjne Nova, gdzie znajdziemy cały wachlarz bezpłatnych kierunków poszukiwanych na rynku pracy, takich jak: Technik masażysta, Higienistka stomatologiczna, Technik informatyk, czy Technik logistyk. Wystarczy tylko podejść do sekretariatu i się zapisać a już nam się rodzi perspektywa znalezienia lepszej pracy. Wystarczy tylko chcieć :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

gdzie ta praca (9 odpowiedzi)

Jakaś masakra z ta praca szukam juz od miesiaca intensywnie pracy rozsyłam cv.sledze portale zero...

Wieczni poszukiwacze pracownika (312 odpowiedzi)

Ogłoszenia, które od kilku tygodni pojawiają się a mimo to odpowiedniego pracownika zatrudnić się...

Hostessy (17 odpowiedzi)

Witam serdecznie Czy możecie polecić jakieś agencje gdzie można złapać dodatkową pracę np. jako...

do góry