Trafiłam do OSK Andrzej Przytuła z polecenia koleżanki i jestem jej bardzo wdzięczna za tę rekomendację .

Zajęć teoretycznych prowadzonych przez Pana Andrzeja słucha się z zaciekawieniem i wynosi się z nich ogromną wiedzę, która ułatwia trenowanie nauki przy testach. Egzamin teoretyczny zaliczyłam bezbłędnie przy pierwszym podejściu.

Moim głównym instruktorem jazdy był Pan SŁAWEK, który rewelacyjnie przygotowywał mnie do egzaminu, uczył jak jeździć bezpiecznie, ekonomicznie, przypominał o zasadach ruchu drogowego. Nie byłam łatwą kursantką, bardzo się stresowałam, co utrudniało mi manualne opanowanie samochodu, a stres niejednokrotnie blokował jasność myślenia. Pan Sławek cierpliwie pomagał mi pokonywać problemy.
Potrzebowałam więcej czasu na oswojenie się z jazdą, wykupiłam dodatkowe lekcje także z Panem MARCINEM, który również jest super instruktorem, pomógł mi przełamywać moje ograniczenia, wniósł wiele pomocnych wskazówek, bym jeździła lepiej, pewniej, bezpieczniej.

Efekt - egzamin praktyczny zaliczony przy drugim podejściu. Uważam to za wspólnie wypracowany sukces mój i moich wspaniałych instruktorów: Sławka i Marcina, którym bardzo dziękuję i których szczerze polecam.