Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Yana Zhudro - ocena Bardzo podobała mi się ta klinika. Doktor Anna to najlepszy dentysta jakiego...
~Yana Zhudro
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 6 grudnia 2023

Kamil - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z usług tej kiliniki. Cały personel, z Dr...
~Kamil
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 lutego 2022

Marzena - opinia wątek zamknięty Bardzo kompetentna pani doktor Zinczenko-Lebiedź, sprawne panie z...
~Marzena
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 września 2021

Natalia - opinia wątek zamknięty Witam ! Serdecznie polecam gabinet Premiere Dent ! To była moja pierwsza...
~Natalia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 grudnia 2020

Piotr - opinia wątek zamknięty Mój strach przed dentystą zniknął. Na fotolu u Pani Doktor Ani...
~Piotr
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 grudnia 2020

Patryk - opinia wątek zamknięty Korzystałem z usług Kliniki już kilkukrotnie. Profesjonalne podejście do...
~Patryk
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 grudnia 2020

Katarzyna - opinia wątek zamknięty Byłam dziś na pierwszej wizycie.Jestem bardzo zadowolona.Pełen profesjonalizm...
~Katarzyna
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 31 maja 2019

Jak zwykle pełen profesjonalizm. wątek zamknięty Od lat polecam doktora Lebiedzia. Bardzo wysoka jakość w rozsądnej cenie.
~Błażej
2

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 31 maja 2019

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Szczerze polecam dr Lebiedzia. Bardzo sprawny stomatolog. Szybko i...
~Pawel
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 września 2019

Pacjent wątek zamknięty Pełen profesjonalizm i wszech obecny spokój.
~Pacjent
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 września 2019

Polecam z całego serca wątek zamknięty Szczerze polecam gabinet Premiere Dent! Jest to miejsce na najwyższym...
~Sandra
2

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 25 października 2019

Elegancko i bardzo przyjemnie :) wątek zamknięty Super miejsce! Elegancko i stylowo, ale przytulnie. Nowoczesny sprzęt (nie...
~Piotr
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 października 2019

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Super gabinet, profesjonalne podejście już od wejścia, przeanalizowaniu...
~Karolina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 czerwca 2018

Świetny nowoczesny gabinet! wątek zamknięty Nowe miejsce z doświadczoną obsługą, dr. Zinczenko jest doświadczonym...
~Maciej
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 stycznia 2017

Polecam wątek zamknięty Chciałabym serdecznie polecić gabinet dr Ani Zinczenko. Przede wszystkim...
~Justyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 lipca 2017

Profesjonalna opieka! wątek zamknięty Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Bardzo nowoczesne i estetyczne miejsce,...
~Martyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 czerwca 2017

Zadowoleni Pacjeci wątek zamknięty Miejsce zdecydowanie godne polecenia pełen profesjonalizm w otoczeniu...
~Dagmara
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 maja 2017

Premiere dent wątek zamknięty Doskonale wyposażony kameralny gabinet. Miła obsługa od recepcji zaczynając....
~Igor Konrad
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 lutego 2017

Olin - opinia wątek zamknięty Piękne, dopracowane wnętrze na "dzień dobry" sprawia, że zapominamy, że to...
~Olin
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 lutego 2017

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Szczere polecam gabinet. Pan Artur jest bardzo uprzejmym człowiekiem i...
~Kamil
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 lutego 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry