PRO-DRY

Osuszanie i odgrzybianie Termowizja

Gdańsk, gen. Tadeusza Bora-Komorowskiego 44/2

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Robert Gdynia - opinia Nie wiedziałem, że takie usługi jak lokalizacja przecieków istnieją. Pan...
~Robert Gdynia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 maja 2022

Beata B. - opinia wątek zamknięty Miałam sposobność skorzystania z usług dwukrotnie w dość krótkim odstępie...
~Beata B.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 listopada 2021

Ola - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam firmę Pro Dry za fachowe doradztwo, terminowość i jakość...
~Ola
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 września 2021

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Osuszanie po zalaniu. Mam podwieszane sufity, więc do osuszenia był strop...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 listopada 2020

Darek - opinia wątek zamknięty Bardzo dobra firma, bez problemu zlokalizowali miejsce awarii i potem...
~Darek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 maja 2020

cashubian - opinia wątek zamknięty Sprawdziłem jak zwykle na Trojmiasto.pl, mieli dobre opinie, umówiłem się na...
~cashubian
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 kwietnia 2020

cashubian - opinia wątek zamknięty Sprawdziłem jak zwykle na Trojmiasto.pl, mieli dobre opinie, umówiłem się na...
~cashubian
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 kwietnia 2020

Polecam wątek zamknięty Niskie ceny. Dobry kontakt. Fachowe doradztwo. Polecam
~Marek W.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 września 2019

Profesjonaliści wątek zamknięty Z usług firmy korzystałem dwukrotnie. Za każdym razem, elastyczne podejście...
~Marek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 sierpnia 2019

Warto wątek zamknięty Warto skorzystać z usług tej firmy, ubezpieczalnia bez zbędnych pytań oddała...
~Miki K.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 lipca 2019

Firma godna zaufania wątek zamknięty Szybko, sprawnie, profesjonalnie, czysto i bez problemowo. Warta zwróciła...
~David W.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2019

Polecam wątek zamknięty Nie wiem co napisać, potwierdzam wszystkie pozytywne komentarze. Nie moglem...
~Jan Z.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2019

Pro-Dry Osuszanie po zalaniu, Gdańsk wątek zamknięty Korzystałem z usług firmy Pro-Dry w związku z zalaniem mojego mieszkania w...
~Rafał S.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 lutego 2019

Szybko, skutecznie, tanio wątek zamknięty Osuszanie zostało przeprowadzone bardzo sprawnie, i co najważniejsze...
~Teresa R.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 stycznia 2019

Rewelacja wątek zamknięty Polecam wszystkim którzy maja problem z namoczonymi scianami. Bardzo...
~H.K.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 listopada 2018

Polecam wątek zamknięty Fajna rzetelna firma, prace wykonane szybko i sprawnie.
~Ela
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 listopada 2018

Polecam wątek zamknięty Bardzo profesjonalna firma. Szybko, sprawnie, czysto. Najpierw były oględziny...
~M.Laz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 października 2018

Super firma. wątek zamknięty Goraco polecam, prace wykonane ze szczególna starannascia, urzadzenia czyste...
~Daria Gdynia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 września 2018

pełen profesjonalizm wątek zamknięty Dziękuję za szybką i sprawną usługę osuszania mieszkania. gGoraco polecam...
~Pauula
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 września 2018

OK wątek zamknięty Usługa wykonana na najwyższym poziome. Komunikacja, jakość, terminowość,...
~Mich.Sob
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 maja 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry