Widok

PROCAR - NIE POLECAM

Wymienili 1 czujnik abs (koszt czujnika150zł), 1 łożysko koła (koszt części 320zł) i 2 poduszki amortyzatora (koszt 290zł) całkowity koszt „naprawy” 1400zł!!! Jak czytam opinię innych klientów że PROCAR ma przystępne ceny to oczom nie wierzę. Cena za części i usługę olbrzymia. Duży wydatek a samochód nie naprawiony, jak skrzypiało w okolicy koła przedniego przed naprawą tak skrzypiało dalej. Zadzwoniłam że usterka którą zgłaszałam nie została naprawiona, to kobieta która odebrała telefon powiedziała że mechanik nie słyszy żadnych hałasów. Więc co to za mechanik ? Obsługa bezczelna, niemiła, brak profesjonalizmu, mega ściemniacze i zwyczajnie się nie znają na swoim fachu. Jeszcze chcieli naciągnąć mnie na regenerację maglownicy, na szczęście nie udało im się.. (w pełni sprawna, sprawdzone w innym warsztacie)!! stracili klienta, bo na pewno już tam nie wrócę. Odstawiłam auto do innego mechanika, diagnoza (bez podłączania komputera) zajęła mu 5 minut, naprawa 1h, zapłaciłam 300zł (naprawa + części). Podsumowując, jeżeli chcecie bezsensownie wydać niemałe pieniądze to jedźcie do PROCARU ale szczerze odradzam. Naprawdę nie warto.
Moja ocena
obsługa: 1
 
asortyment: 1
 
jakość usług: 1
 
terminowość: 3
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.3

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
komentarz,
(bez podłączania komputera), usunęli usterkę mechaniczną.
Czy ta Pani wie co piszę. Jest gwarancja na wykonaną usługę, dlaczego nie wróciła na reklamację.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To wszystko prawda,nie znaja sie na mechanice!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A Ty się z nasz debilu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry