Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
M. - opinia Obsluga kompletnie olewajaca klienta, brak pomocy, a do tego bezczelni, nie...
~M.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 listopada 2022

PROCAR - NIE POLECAM wątek zamknięty Wymienili 1 czujnik abs (koszt czujnika150zł), 1 łożysko koła (koszt części...
~Kasia S.
3

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2016

MEGA wątek zamknięty zleciłem zrobienie konserwacji podwozia w moim aucie, jestem mega zadowolony...
~Andrzej kot
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 listopada 2017

POLECAM wątek zamknięty Pacjent :peugeot 307 -1.6 hdi. Objawy: trzęsie kopci po odpaleniu . Diagnoza...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 października 2017

Warsztat godny polecenia. wątek zamknięty Wymieniałem ostatnio klocki i tarcze hamulcowe. Auto nie miało też ładowania...
~Dariusz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2017

Mechanik na wysokim poziomie wątek zamknięty Mechanik na wysokim poziomie Zadowolony jestem z usług tej firmy. Wszystko...
~Marek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 lipca 2017

Zaskoczenie! wątek zamknięty Przywiozłem do firmy samochód żony który posiadał wiele usterek.Warsztat...
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 lipca 2017

REWELACJA! wątek zamknięty Samochód bardzo dobrze i szybko naprawiony. Obsługa bardzo miła, ceny także...
~beata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 lipca 2017

Zadowolony wątek zamknięty Naprawiałam moje autko, wszystko miło i fajnie. Polecam
~Dancewicz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 lipca 2017

ok. servis wątek zamknięty Warsztat godny polecenia, usługa została szybko wykonana za niewielką kwotę....
~artur
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 czerwca 2017

polecam wątek zamknięty Fachowa obsluga ,konkurencyjne ceny, mila atmosfera, szybki czs naprawy,
~wojtek
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 grudnia 2016

NIE POLECAM PROCAR-u!!! wątek zamknięty Bardzo wysokie ceny np.Wymiana 2amortyzatorów 200zł(feuvert 160zł).Słaby...
~Uczciwy człowiek
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 stycznia 2016

Wymiana silnika - NIE POLECAM wątek zamknięty Zleciłem wymianę silnika w bmw e39, poprzedni silnik posiadał ogromne...
~Kuba
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2016

MAJĄC SAMOCHÓ DOBRZE MIEĆ MECHANIKA wątek zamknięty Odwiedziłam wiele warsztatów .... może bardziej partaczy . W końcu znalazłam,...
~ZOSIA
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 stycznia 2016

Pierwsze wrażenie super, a co się działo dalej .... wątek zamknięty Obsługa zaskoczyła mnie szybkim rozpoznaniem mojego problemu. Natomiast każda...
~życzliwa Pani
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 listopada 2015

konserwacja wątek zamknięty witam wszystkich robiłam w Firmie PROCAR konserwację podwozia swojego opelka...
~małogorzata
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 października 2015

PEUGEOT 407 wątek zamknięty WITAM WSZYSTKICH NAPRAWIAŁEM SWOJE AUTKO W FIRMIE PROCAR MUSZE POWIEDZIEĆ ŻE...
~PEUGEOT 407
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 lutego 2015

TOYOTA AVENSIS wątek zamknięty Sprawna i kompleksowa obsługa.Mechanik dobrze zdiagnozował usterkę i naprawił...
~Darek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 lutego 2015

Polecam wątek zamknięty Dokonywałem naprawy w tym zakładzie. Usługę wykonano szybko, skutecznie i w...
~Czarek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 grudnia 2014

Remont silnika wątek zamknięty Wykonywałem w tej firmie remont silnika w Oplu Vectra C, bardzo dobra...
~Lukasz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 września 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
38

postów

28

wątków

do góry