Widok

PROFESJONALNA OPRAWA CEREMONII ŚLUBNEJ

Witam wszystkich...

13 lipca b.r. brałam ślub w jednym z kościółków w Gdyni. W całej oprawie ceremonii pomagała mi wokalistka EMPIRE MUSIK - Pani Arleta wraz z podkładem saksofonicznym. Pani Arleta już dużo wcześniej miała wszystko ustalone z moim organistą, co uważam za pełen profesjonalizm i zawodowe podejście do sprawy !! :) Niestety jak to zwykle w organizacji ślubu bywa, zdarzają się rzeczy na które nie mamy wpływu i tak też było w naszym przypadku, ponieważ w ostatniej chwili rozchorował nam się organista i parafia sprowadziła w jego zastępstwo organistę z Pogórza. Pani Arleta, pomimo napotkanych trudności i brak chęci współpracy ze strony nowego organisty, stanęła na wysokości zadania! Już pierwsze dźwięki saksofonu przyprawiały o dreszcze, a do tego jeszcze ten piękny wokal... :)

Naprawdę serdecznie i z czystym sumieniem mogę polecać ich dalej i życzę tym samym całej ekipie Empire Musik samych sukcesów i powodzenia!!

Jeszcze raz bardzo dziękujemy za pomoc i przepiękną ceremonię, którą na pewno będziemy mile wspominać do końca życia :)

Pozdrawiamy gorąco

Madzia i Krzyś z Gdyni
Moja ocena
oferta: 6
 
kreatywność: 6
 
jakość usług: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: -
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo Państwu dziękujemy. Miło nam ,że nasze starania zostały docenione :) Pozdrawiamy Arleta i Michał
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry