Mam 42 lata, dyskopatię, hashimoto i otyłość. Problemy pojawiły się 4 lata temu. W związku z nieskutecznością działań na własną rękę, zaczęłam szukać profesjonalnej pomocy i tak trafiłam do Optimal Trener. Zaledwie po 3 mies. treningów widać dużą poprawę, przestałam odczuwać notoryczne zmęczenie, a moja kondycja poprawiła się niewyobrażalnie. Trenuję 2 razy w tygodniu z Łukaszem na siłowni i 2 razy z Magdą w terenie. Oboje są bardzo wymagający, potrafią tez świetnie motywować! Ćwiczenia są urozmaicone, właściwie każdy trening jest inny. Ćwiczę na oporze własnego ciała, ale też z wykorzystaniem przyrządów, na czas lub na ilość powtórzeń. Ćwiczenia są tak dopasowane, że mimo intensywnego wysiłku nie odczuwam bólów kręgosłupa związanych z dyskopatią. Po treningu padam ze zmęczenia, ale jestem szczęśliwa że dałam radę. Pierwsze treningi z Magdą polegały na marszo-biegu, a właściwie marszu, bo nie dawałam rady biec w ciągu nawet przez 30 sekund. Dziś biegnę ponad pół godziny bez przerwy i przy w miarę wyrównanym oddechu. Łukasz i Magda to nie tylko 100% profesjonaliści z ogromna wiedzą, ale i ludzie z pasją, widać że kochają to co robią. I zawsze są uśmiechnięci. POLECAM!