Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Adam - opinia wątek zamknięty Wizyta przebiegła sprawnie i bezproblemowo. Jedno z niewielu miejsc, gdzie...
~Adam
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 września 2021

Nat - opinia wątek zamknięty Pani doktor traktuje pacjentów jakby jej przeszkadzali,aby tylko odbębnić...
~Nat
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 września 2020

Ocena usług wątek zamknięty Skandaliczne podejście do pacjenta , Pani doktor każe chodzić po dodatkowe...
~Tomasz Galik
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 sierpnia 2019

Małgorzata - opinia wątek zamknięty Bardzo profesjonalna obsługa w miłej atmosferze. Polecam.
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 kwietnia 2019

Kurs ratownictwa wątek zamknięty Serdecznie polecam kurs ratownictwa medycznego organizowany przez firmę...
~Agnieszka i Tomek
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 lutego 2019

Zadowolona wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z usług tej firmy. Badania można wykonać szybko,...
~Agnieszka
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 lutego 2018

firma godna polecenia wątek zamknięty Bardzo sprawna komunikacja, dogodne terminy i lokalizacja. Sprawnie i...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 grudnia 2017

polecam wątek zamknięty Profesjonalna i miła obsługa pacjent od początku do końca :)
~seatech
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 czerwca 2017

Polecamy wątek zamknięty Jako zakład pracy współpracujemy z Zakładem Medycyny Pracy "Promeda" od kilku...
~Z.U.P. ORSZAK
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 czerwca 2017

Zadowolony wątek zamknięty Jakiś czas temu miałem robione badanie na prawo jazdy. Jestem zachwycony...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 maja 2017

LA MANCHA wątek zamknięty Badanie i wywiad przebiegły szybko i w miłej atmosferze. Pełen...
~Justyna Jakubowska
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 maja 2017

Profesjonalna firma godna polecenia wątek zamknięty Z usług firmy Promeda korzystam od 2015 i jeszcze nigdy mnie nie zawiedli....
~Zofia Weiss
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 maja 2017

Krzysztof - opinia wątek zamknięty Pomimo wielu badań specjalistycznych jakie wymaga zawód kierowcy w kat.D,...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 lutego 2012

Polecam wątek zamknięty Byłam dziś na badaniach, Panie bardzo miłe i kompetentne. Czas oczekiwania...
~Mnika
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 listopada 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry