Widok

PROMOCJA DZIEWCZYNY PROMOCJA!!!! 30 ZL ZA ZAJECIA INDYWIDUALNE

W ZWIĄZKU Z TYM ŻE ZBLIŻA SIĘ SYLWESTER, POSTANOWIŁAM ZROBIĆ PROMOCJE NA ZAJĘCIA INDYWIDUALNE NA SIŁOWNI PROFIT GYM, TYLKO 30 ZL!!!!!!!!!!! MAMY JESZCZE 2 MIESIĄCE ŻEBY ZRZUCIĆ KILKA ZBĘDNYCH KILOGRAMÓW, NIE CZEKAJ , JESZCZE ZDĄŻYMY,
ZAPRASZAM SERDECZNIE WSZYSTKIE PANIE I PANÓW
OSOBISTY TRENER FITNESS, ODCHUDZANIE, kształtowanie i modelowanie sylwetki, zajęcia indywidualne,diety,zapraszam, tel.695519424,fitness-ola@wp.pl www.odchudzanieztrenerem.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hejka,
a co wchodzi w ta cene?
Wejscie na silownie i twoja opieka trenerska?

Pozdr.
Justyna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aha, doczytalam ze bierzesz z gory za jeden miesiac. To prosze daj znac, ile jest takich cwiczen w ciagu miesiaca. Ja w listopadzie wyjezdzam i chcialabym podrasowac swoje ciało (nie mam nadwagi, ani niedowagi wygladam ok tylko mam malo miesni). Moze udaloby mi sie w 3 tyg. cos zrobic..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
30 zl to moja opieka trenerska, a efekty coz, kazdy organizm jest inny, ale pod okime trenera, ktory caly czas patrzy na technike i poprawia zle wykonywane cw efekty sa widoczne duzo szybciej, wejscie na silownie placi sie osobno silowni, zapraszam, juz niedlugo sylwester i wiec zostaje coraz mniej czasu, mozliwe sa spotkania u klientki w domu , wtedy koszt zajec to 40 zl , 3 razy w tyg wystarcza zeby zrobic so ze swoim cialem!!!!1
OSOBISTY TRENER FITNESS, ODCHUDZANIE, kształtowanie i modelowanie sylwetki, zajęcia indywidualne,diety,zapraszam, tel.695519424,fitness-ola@wp.pl www.odchudzanieztrenerem.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Olcia 40zł za miesiąc ćwiczeń z Tobą w domu? 3 razy w tyg.?
Czy za jedne zajęcia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Pruszcz Gdański

budowa domu Różyny, Łęgowo (28 odpowiedzi)

Witam, Zastanawiam się nad budową domu w wyżej wymienionych lokalizacjach - cena działki...

Domy Kopernika (35 odpowiedzi)

Okolica osiedla jest cicha i spokojna, otoczona naturą. Blisko powstającej inwestycji znajduje...

Zarządca nieruchomości Prestiż - prośba o opinie (22 odpowiedzi)

Szukamy administratora dla nasze Wspólnoty Mieszkaniowej w jednym z kandydatów jest Prestiż. Czy...

do góry