Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Aga - opinia Nie polecam tego serwisu , cena końcowa to jedna wielka niewiadoma
~Aga
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 6 maja 2023

Mirek - opinia wątek zamknięty Przyjechałem do serwisu z nie działająca klimatyzacja (MAZDA 3). Zostałem...
~Mirek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 23 lutego 2022

Tomek - opinia wątek zamknięty Bardzo dobry serwis. Wszystko zrobione i to w terminie. Polecam
~Tomek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 stycznia 2022

tomek - opinia wątek zamknięty porównując wizyty w różnych warsztatach to ten jest OK, umówiona wizyta bez...
~tomek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 grudnia 2021

Marek - opinia wątek zamknięty Serwisuję swojego juka od 4 lat w Promotorze.Profesjonalna obsługa i jej...
~Marek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 listopada 2021

Andrze. N - opinia wątek zamknięty W warsztacie naprawiałem swojego Nissana Almerę . wymieniałem kompletne...
~Andrze. N
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 października 2021

E. Oleszczuk - opinia wątek zamknięty Dziękuję, że jesteście. Polecam wszystkim!
~E. Oleszczuk
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 31 sierpnia 2021

klient - opinia wątek zamknięty Tragedia - firma , która nie ma pojęcia o mechanice. Nie wykonali naprawy ,...
~klient
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 lipca 2021

piter - opinia wątek zamknięty Nie polecam. Ceny bardzo wysokie w porównaniu do konkurencji
~piter
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 lipca 2020

mgr - opinia wątek zamknięty Za samą usługę wymiany oleju w październiku 2019r. zapłaciłem 80zl (bez...
~mgr
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 czerwca 2020

Opinia na temat Nissan PROMotor wątek zamknięty Oceniam bardzo wysoko jakość obsługi i czas realizacji naprawy gwarancyjnej...
~A.Bujalski
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 września 2018

To moja 3- cia ocena w ciągu wielu tat- znowu pozytywna na 100% wątek zamknięty W tym roku dokonaliśmy napraw naszych aut: Suzuki Grand Vitara 2007 r, ale...
~Krzysztof Wir
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 września 2018

Podziękowanie wątek zamknięty Podziękowania Zleciłam firmie PROMotor Gdańsk kompleksową wymianę układu...
~Anna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 maja 2018

Podziękowania wątek zamknięty W branży motoryzacyjnej działa wielu naciągaczy. Na tym tle firma Promotor...
~Jacek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 maja 2018

Rewelacyjny Serwis wątek zamknięty Pelen profesjonalizm i dokladnośc w wykonaniu naprawy powypadkowej poza tym...
~Roman
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 lipca 2017

Po raz kolejny- polecam wątek zamknięty Po roku kolejna wizyta w serwisie- kontrola wszystkich hamulców po górach...
~Ka Wir
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 czerwca 2017

Ja też nie polecam! wątek zamknięty Kilka lat temu serwisowaliśmy u nich auto i było OK. Niedawno wróciliśmy po...
~Meg
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 grudnia 2014

extra wątek zamknięty Zwykła wymiana opon na zimowe plus tanie magazynowanie letnich. Umawiam się...
~Grażyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 listopada 2016

pełen profesjonalizm wątek zamknięty Szczerze polecam. Usługa wykonana sprawnie i szybko. Uzyskałem szczegółowe...
~Jan
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 marca 2016

Stacja Kontroli Pojazdów wątek zamknięty Szczerze polecam wszystkim! Profesjonalna, miła i szybka obsługa.
~Lucyna M.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 stycznia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
36

postów

31

wątków

do góry