Widok

PRZEDSZKOLE HORYZONCIK - NIE POLECAM !!!

Pani Dyrektor - totalna porażka, kompletny brak umiejętności grzecznej i kulturalnej rozmowy, krzyczy i prawi morały. Stawia za plus - poziom placówki, a on pozostawia dużo do życzenia !!! Zupełnie nie wychodzi na przeciw oczekiwaniom i potrzebom rodziców (potrzebom rynkowym). Nikomu nie polecam pozostawienia swojej pociechy w tym przedszkolu - w okolicy jest mnóstwo innych placówek - w dużo lepszej cenie i na dużo lepszym poziomie - dostosowane do potrzeb dzieci i rodziców. A nie nastawionych na robienie biznesu - jak to mówi pani Dyrektor "To jest biznes..." Dzieci chodzą samopas - z nosami wciśniętymi w szyby, jak w puszce dusznej i gorącej, wewnątrz straszna duchota kiedy tylko słoneczko troszkę wyjdzie za chmur, jedzenie - jedna wielka mamałyga bez smaku.
Moja ocena
Horyzoncik kategoria: Przedszkola
opieka: 1
 
zajęcia dodatkowe: 1
 
wyposażenie: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 7
Nie mogę się zgodzić z tą opinią. Moje dziecko tam uczęszczało 3 lata i byliśmy bardzo zadowoleni. W tym roku udało się nam dostać do państwowego przedszkola i to dopiero jest porażka. W Horyzonciku Dyrekcja zawsze brała pod uwagę przede wszystkim sprawy dzieci jeśli chodzi o bezpieczeństwo i dobrą atmosferę. Organizowała wiele imprez dodatkowych jak teatrzyki czy wycieczki.
Na pewno jest warte swojej ceny, tam moja córka nigdy nie skarżyła się na nudę. Teraz mam naj leprze porównanie bo w państwowym przedszkolu dzieci już nie są takie ważne , każda dodatkowa rozrywka jest dodatkowo płatna , mimo że opłacamy radę rodziców.
Córka zawsze miło wspomina Horyzoncik , a do obecnego przedszkola nie chętnie uczęszcza. Taka opinia jaką Pani wystawiła jest krzywdząca dla całej kadry , która wkłada ogrom serca każdego dnia w swoją pracę.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4
Zupełnie nie mogę zgodzić się z tą opinią, jest krzywdząca dla całej kadry przedszkola. Uważam że cała placówka jest doskonale dopasowana do potrzeb rodziców, ale zwłaszcza dzieci. Mój syn uczęszcza do grupy 1+ i jestem bardzo zadowolona. Szczególne gratulacje dla Pani Marty i Moniki które opiekują się maluchami:):):)
A jeżeli poszukuje Pani przedszkola, które nie będzie potrzebowało zarabiać to znaczy, że jest im wszystko jedno bo i tak bankrutują:)
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2
BZDURA! Absolutnie nie zgadzam się z tą opinią! Moje dziecko jest w przedszkolu od ok 2 lat i powyższe rzeczy nie mają miejsca a jestem przewrażliwioną mamą-kwoką. Polecam przedszkole, przeczytajcie pozytywne opinie a jest ich wiele.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nonsens! Ta opinia jest niedorzeczna !!! Mój syn uczęszcza do przedszkola do grupy I - trzylatków i jesteśmy bardzo zadowoleni. Pani Martyna oraz Pani Ola to osoby bardzo ciepłe, oddane dzieciom z całego serca !!! Uważam, że cala kadra przedszkola jest kompetentna i świetnie przygotowana do pracy z dziećmi. Pani Dyrektor jest uczciwa, zaangażowana w życie przedszkolaków o czym świadczą imprezy w plenerze, uroczystości, teatrzyki, wycieczki, dba również o podnoszenie kwalifikacji całej kadry przedszkola. Kuchnia bardzo dobra, dostosowana do diety dzieci. Polecam to przedszkole !!! Jest naprawdę dobre !!!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3
Nie trudno zauważyć że tą opinię wstawiła oczywiście konkurencja. Opinia mało rzeczowa. Najważniejszy wątek tej bezsensownej wypowiedzi to oczywiście zaznaczenie że wokół jest dużo więcej lepszych placówek. Ciekawe gdzie i jakich? Jeżeli mowa o CET to jedyne słowo oceniające ten komentarz to ŻENADA
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry