Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Dyrekcja - opinia Odnosząc się do wiadomości P. Moniki Szanowna Pani Moniko, Z wielka...
~Dyrekcja
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 1 września 2023

Monika - opinia jestem niezbyt zadowolona z tego miejsca, dlatego skorzystałam z możliwości...
~Monika
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 3 sierpnia 2023

Milena - opinia wątek zamknięty Córka uczęszcza od 4 lat, jesteśmy bardzo zadowoleni. Zwłaszcza Pani Marta z...
~Milena
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 września 2020

Polecam wątek zamknięty Syn chodzi 5 miesiąc i do chwili obecnej jesteśmy bardzo zadowoleni ! Dziecko...
~mama
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2018

Rozsądna cena i zadowolone dzieci wątek zamknięty Uśmiechnięte dzieci, które nie chcą wracać do domu a rano chętnie idą do...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2015

Bardzo fajne przedszkole! wątek zamknięty Jestem zadowolona z przedszkola Horyzoncik, a moje dzieci uwielbiają tam...
~Basia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2015

PRZEDSZKOLE HORYZONCIK - NIE POLECAM !!! wątek zamknięty Pani Dyrektor - totalna porażka, kompletny brak umiejętności grzecznej i...
~Agnieszka
5

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 marca 2014

Grupa 1+ wątek zamknięty Moim zdaniem , przedszkole ma fachowców w swojej dziedzinie. Dzieci są zawsze...
~rodzic
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2014

POLECAM wątek zamknięty Zupelnie nie moge zgodzic sie z opinia negatywna tego przedszkola! moja...
~mama
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2014

REWELACJA! PRZEDSZKOLE O BARDZO WYSOKICH STANDARDACH PRACY wątek zamknięty Fachowa opieka, wykwalifikowany personel. W przedszkolu panuje ciepła, domowa...
~Joanna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2014

ŚWIETNE PRZEDSZKOLE! wątek zamknięty Mój synek uczęszcza od ok 2 lat do oryzoncika do grupy 1+ (najmłodzszej) i...
~Basia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2014

Polceam!!! wątek zamknięty Polceam!!!
~Magdalena
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2014

Grupa 1+ wątek zamknięty Wszystkim rodzicom, polecam przedszkole Horyzoncik!!! Mój synek uczęszcza do...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2014

Polecam gorąco! wątek zamknięty Polecam gorąco wszystkim rodzicom oddanie swoich maluszków do grupy...
~Ania
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2014

Placówka z prawdziwego zdażenia wątek zamknięty Przedszkole położone w spokojnej okolicy z pięknym placem zabaw. Ogromne...
~Mama 5 latka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2014

Grupa I+ wątek zamknięty Jestem mamą dwuletniego chłopca, który uczęszcza do tego przedszkola od ponad...
~Spokojna mama
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2014

Grupa 1+ wątek zamknięty Patrzę na opinię, która została ostatnio dodana. Drodzy rodzice. Faktycznie...
~mama
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2014

Beata - opinia wątek zamknięty Bardzo miła kadra pedagogiczna oraz personel. Przedszkole ładnie położone,...
~Beata
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 grudnia 2013

Polecam grupę przedprzedszkolną 1+ wątek zamknięty Szanowni rodzice .Moja malutka córeczka od września zaczęła chodzić do grupy...
~M
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 października 2012

Przedszkole z prawdziwego zdarzenia wątek zamknięty Mimo różnych opinii krążących wokół przedszkola trzeba zaznaczyć, że jest to...
~Nowa mama
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 września 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry