Mój synek uczęszcza od ok 2 lat do oryzoncika do grupy 1+ (najmłodzszej) i złego słowa nie mogę powiedzieć. Opinia Agnieszki jest bzdurą! (może to konkurencja?). Wychowacy są profesonalni a przy tym serdeczni i cierpliwi (na szczególną pochwałę zasługuje P. Monika i P. Marta z grupy 1+ Tuptusiów). A pani Dyrektor jest bardzo miłą i ciepłą osobą nastawioną przede wszystkim na DOBRO DZIECI, bo to one są najważniejsze i tak twierdzi przy każdej okazji. Jest gadułą ale w pozytywnym znaczeniu. Rzadko kiedy zdarza się, aby dyrektor przedszkola tak angażował się w edukację dzieci i prowadził zajęcia a p. Dyrektor prowadzi tutaj rytmikę, śpiewa, tańczy i recytuje a przy tym wymyśla różne atrakcje dla dzieci od teatryków poprzez różne wyjazdy (oczywiście za zgodą rodziców). Zaplecze w przedszkolu bez zarzutów, na miejscu jest kuchnia, która robi jedzenie smaczne, bo dzieci proszą o dokładki, bardzo urozmaicone i zdrowe , nie ma tu mowy o żadnej mamałydze - wiem, bo sama taki obiad próbowałam. Skoro mój synek w sobotę rano budzi mnie i chce do przedszkola jest to dla mnie dowód, że Horyzoncik jest idealnym miejscem :)