Widok

PRZEPROWADZKA DO TRÓJMIASTA

Witam

Kochani proszę o poradę. Obecnie mieszkam we Wrocławiu, ale zawiodłam się na tym mieście.. Zastanawiam się nad przeprowadzką do Trójmiasta. Czytałam że Gdynia jest interesującym miastem. Czy to dobry wybór? W jakim okresie najlepiej przyjechac? Czy pod koniec roku warto, a może poczekać do wiosny? Oczywiście nie muszę już teraz przeprowadzać się.. Kolejne pytanie dotyczy pracy. Mam wykształcenie z turystyki, technika gastronomii, ale cały czas pracuje w handlu (głównie sklepy). Czy ciężko znaleźć pracę? czy pracodawcy oferują umowy o pracę czy najczęściej śmieciówki? Czekam na wasze porady. Dziękuję i pozdrawiam Nadia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
Wszystko rozumiem i póki co zostaję przy Poznaniu.
Ale wiesz jak to czasami jest zakochasz się w miejscu w którym czujesz,że chciałbyś bądź chciałabyś mieszkać do końca życia i ja tak myślałam w stosunku do Gdańska bo bardziej mi się podoba jako miejsce niż Poznań.
Rozglądałam się nawet w internecie po ofertach pracy,ale kiepsko i bałabym się zaryzykować,aby jechać do Gdańska w ciemno i szukać tam pracy.
Jestem po studiach humanistycznych więc moja pozycja na rynku pracy i tak jest utrudniona.
Dlatego tak jak wcześniej pisałam szkoda,że w Polsce jeśli chodzi o rynek pracy sytuacja jest taka kiepska.
Bo uwierzcie mi w Poznaniu też nie jest za wesoło :(
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pewnie, rozumiem :-) Próbuj sama pisać lub dzwonić po szkołach, może bibliotekach, uczelniach, redakcjach - nie bazuj wyłącznie na ogłoszeniach.
Myślę, że nie powinnaś za bardzo brać do serca negatywnie tego co wcześniej napisałem, bo wszystko zależy od branży, odrobiny szczęścia itd dokładnie jak to kilka postów wyżej już ktoś napisał.

:-) Próbuj! Trzymam kciuki, życzę Ci aby się udało!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dzięki za dobre słowa:)
Z pewnością będę próbować w sumie nie mam nic do stracenie jedynie spróbować spełnić swoje marzenie.
Pozdrowienia z Poznania dla wszystkich osób mieszkających w Trójmieście :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kaja, te wszystkie wypowiedzi są zazwyczaj na podstawie, jak pisałem wyżej, jednoosobowych statystyk i zwyczajnego rozczarowania. Jak pogadasz z 2 bezrobotnymi z Trójmiasta i ich posłuchasz, to sie załamiesz mimo tego, że ich zdanie nie jest jeszcze w żaden sposób miarodajne.

Nie wiem czy Trójmiasto różni się od innych dużych miast pod względem rynku pracy- w pewnych branżach pewnie jest lepiej a w innych gorzej. Więc na serio nie ma co gadać po próżnicy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Myślę,że podobnie jest w Poznaniu czyli w zależności od branży i zapotrzebowania na rynku pracy opinie danych osób są różne.
Także pomimo niektórych wyżej wymienionych opinii nie zniechęciłam się do przeprowadzki.
Zobaczymy czy mi się uda czas pokażę :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Spokojnie wszystko przewiozą https://www.motoinf.pl/po-czym-rozpoznac-profesjonalna-firme-przeprowadzkowa/ u nas wystarczył jeden kurs.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na pewno polecam Adexim - robili nam dużą przeprowadzkę firmy z Wawy do Gdańska i obyło się bez problemów. Żadnych opóźnień, całość zrealizowana wzorcowo. A na własną rękę? Hmm... no ciężko to ogarnąć, naprawdę ciężko. Ogrom rzeczy do załatwienia, spakowania, dopilnowania, a już największym kłopotem jest noszenie. Lepiej to zlecić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tutaj zostawię namiary na najlepszą firmę, która zajmuje się przeprowadzkami: https://www.japa-przeprowadzki.com.pl/ Jestem przekonana, że nie znajdziecie nikogo lepszego. Oni zrobią wszystko za Was, także kompletnie niczym nie będzie trzeba się przejmować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mnie przeprowadzali http://czorcik.pl/transport-rzeczy-do-berlina/ dobra firma szczerze polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sprawdź http://kon-klubkomisja.pl/ile-kosztuje-wynajecie-auta-na-przeprowadzke/ to naprawdę dobra oferta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobra oferta http://www.moto-house.pl/przygotowanie-do-przeprowadzki/ mały koszt.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sprawdź https://wybierztanigaz.pl/pomoc-ekipy-przeprowadzkowej-kiedy-jest-przydatna/ decyzja bardzo dobra.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Skoro polecamy firmy, które zajmują się przeprowadzkami, to ja też mogę powiedzieć, że Japa&Co jest najlepsza. Nie znalazłam żadnego powodu, żeby nie korzystać z ich usług. W tej branży są najlepsi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry