Widok

Gdzie szukać?

Witam,

jestem wprost załamana sytuacją na rynku pracy. Od ponad miesiąca jestem osobą bezrobotną i nigdzie nie mogę znaleźć pracy. Skończyłam studia (oczywiście o pracy w zawodzie mogę pomarzyć), mam doświadczenie, sieć fast-foodów i telemarketing (standardowe prace studenckie) i teraz nigdzie niccc. Kurcze idzie się naprawdę załamać, jestem osobą ogarniętą, może nie z jakimś super doświadczeniem ale zawsze coś. Wysyłam masę CV, ogłoszenia przeglądam kilka razy dziennie i nic. Byłam na kilku rozmowach kwalifikacyjnych i okazało się, że to albo jacyś oszuści i wyzyskiwacze albo po prostu przyjęto "bardziej doświadczonych". Idzie się załamać, niestety..

Może jakieś porady, gdzie szukać pracy, tylko jakiejś konkretnej. Może kto ze starszych kolegów/koleżanek coś poradzi, bo ja pomału tracę nadzieję na pracę w PL.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Od miesiąca Szukasz pracy i już Jesteś załamana!? Dziewczyno, ja szukam od roku, a mam na prawdę solidne doświadczenie. I znam ludzi którzy szukają jeszcze dłużej.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rety. Współczuję strasznie. Swoją drogą, z czego się utrzymujesz, jeśli można spytać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Papina, a jakie masz studia?

A co do pracy: zalezy czego szukasz. Pracy jest masa, ale jest dużo, duuuużo mniej pracy za godne pieniądze. A pracy za jakiekolwiek- dużo. Call centery, fastfoody, jacyś przedstawiciele, akwizycja i tak dalej.

Współczuję, naprawdę. Brak pracy jest do bani.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jakiś czas temu - wszystkich namawiali do studiowania . Teraz mamy tego wyniki. Osób z wyższym wykształceniem na bezrobociu jest najwięcej. Praca w trójmieście jest - jak ktoś powie że nie ma to kłamie. Prawda jest taka że to co rynek proponuje jest żałosne, bo jak można się utrzymać za 1200 zł. Jedyny problem to wysokość wynagrodzeń.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jestem po geoografii, studia super ale przyszlości zero. Tak na prawdę żałuję, że poszłam a studia, ale czasu się nie cofnie.

Wiecie najbardziej mnie załamuje, że ofert jest sporo - wysyłam na jakichś pracowników biurowych, sekretarki, a odzewu nie ma, nikt nawet na rozmowy nie zaprasza. Telemarketing i ubezpieczenia od razu odrzucam, to nie na moje nerwy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Papina, a spróbuj w Jeppesenie. Tam pracują ludki po nawigacji lub geografii i innych kierunkach, robią mapy i inne rzeczy nawigacyjne dla przemysłu lotniczego. Mam tam znajomą znajomego, to wiem że pracują tam ludzie po róznych kierunkach. Nawet po historii sztuki ;p
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kochana, nie wiem czy Cie to pocieszy czy jeszcze bardziej załamie, ale ja już szukam pracy 6 miesiecy i NIC. Mam 4-letnie doświadczenie w pracach na stanowiskach specjalistycznych, Pozdr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Praca w Trójmieście - jest w ogóle? (41 odpowiedzi)

Witam serdecznie :) Zamierzamy z mężem przenieść się na drugi koniec Polski, czyli do Was :) Jest...

Praca w domu, chałupnictwo (6 odpowiedzi)

Czy istnieje pewna sprawdzona wyplacalna firma która oferuje prace w domu przy komputerze bądz...

Własny biznes - jak się reklamować? (179 odpowiedzi)

Jak reklamować swój biznes w sieci? Bez obecności firmy w Internecie ciężko będzie zdobyć...

do góry