Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Polecam każdemu kto ma problem z akumulatorem lub tak mu się wydaje. To...
~Gustaw
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 listopada 2017

Rewelacja! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony! Poziom obsługi, wiedza i doświadczenie na...
~Kierowca
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 października 2017

nora wątek zamknięty "Pan poczeka w samochodzie, zawołam pana" Chcę obejrzeć asortyment: "a to pan...
~kierowca Hyundaia Coupe
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2017

Bardzo polecam! wątek zamknięty Z czystym sumieniem mogę polecić ten sklep. Szeroki wybór akumulatorów....
~Tomek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 listopada 2016

Super ! wątek zamknięty szybko, sprawnie i fachowo :-)
~Peugeot
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 października 2016

Najlepszy fachowiec w Gdańsku wątek zamknięty Pełen profesjonalizm i świetne podejście do klienta. Można za darmo sprawdzić...
~Marcin Łabczyński
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 marca 2016

Patryk - opinia wątek zamknięty Profesjonalny i fachowy sklep. Szybka diagnoza przyczyny niedzialania...
~Patryk
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2014

mistrzostwo wątek zamknięty "Szóstak" i tyle. Mały punkt na Morenie, ale łatwo znaleźć. Pan obsługujący...
~Tomek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 czerwca 2013

Polecam wątek zamknięty Profesjonalnie, szybko, niedrogo - czego chciec wiecej??
~Tom
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2013

Zakup akumulatora wątek zamknięty Bardzo dobra i fachowa obsługa. Pan sprzedawca nie dość, że służył fachową...
~Dawid
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 grudnia 2012

Akumulator wątek zamknięty Bardzo dobra obsługa,szybka wymiana,dobre ceny.Gorąco polecam.
~Zbyszek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 listopada 2012

Trudno trafić, ale warto poszukać wątek zamknięty Bardziej to bowiem Rakoczego aniżeli Jaśkowa Dolina; dość, że od Rakoczego...
~JFP
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry