Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Rewelacja wątek zamknięty Pan Michał to prawdziwy fachowiec w swej pracy. Wymienił mi zdezelowane koło...
~Paweł
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 lutego 2016

Profeska wątek zamknięty ten gość naprawdę wie o czym mówi i co robi. bez naciągania i wymyślania...
~Jarek Sopot
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 listopada 2015

Geniusz rowerowy wątek zamknięty Z roweru który umierał zrobił żyletę która tnie powietrze jak F16. Gorąco...
~Daniel K
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2015

Nie owijac w bawełne - konkretny fachowiec wątek zamknięty Pan Michał przeprowadzil remont mojego rowerku, wszystko elegancko zrobione ,...
~Michał Chw......
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 marca 2015

Polecam wątek zamknięty Zawsze doradzi, czasami trzeba się upomnieć, żeby zapłacić. Bardzo pozytywne...
~anonimowy
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 grudnia 2014

Jest ok wątek zamknięty trafiłem do tego serwisu po przeczytaniu opisów na tym portalu. Nie kłamały,...
~seed
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 marca 2014

Ola - opinia wątek zamknięty Wczoraj zajechałam po pracy sprawdzić co z moim rowerem bo coś mi stukało,...
~Ola
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 lipca 2013

Dla mnie bomba! wątek zamknięty Nowy punkt serwisowy do którego nie trafiłem jednak przypadkiem. Pana Michała...
~Damian Jeżyk
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 czerwca 2013

Pan Michał jest już dobrze znany w śród miłośników jednośladów wątek zamknięty Pan Michał jest już dobrze znany w śród miłośników jednośladów.Od dawna...
~Marek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry