Widok

PYTANIE O SAUNĘ

Jesteśmy małżeństwem 32/32. Kilka dni temu dowiedzieliśmy się o tym miejscu. Nie byliśmy tam jeszcze. Postanowiliśmy przed 1-szą wizytą przeczytać opinie by się nie rozczarować. Teraz po przeczytaniu opinii co do fitness i siłowni nie mamy najmniejszej wątpliwości. Jednak chcielibyśmy dowiedzieć się coś więcej na temat sauny. Jesteśmy od wielu lat prawdziwymi i zapalonymi saunowiczami. Byliśmy na wielu saunach i zauważyliśmy, że tylko w kilku miejscach w Polsce ludzie wiedzą o co chodzi w saunowaniu, na czym to polega i czemu służy oraz jakie są zasady kultury i higieny. Dlatego mamy kilka pytań: 1) czy pkt. 1 &8 regulaminu (pkt. nt. prawidłowego stroju w danych częściach obiektu) jest rzeczywiście przestrzegany czy jest to typowa smażalnia lycry i bermudów? 2) czy klienci wiedzą, że wchodząc do sauny klapki zostawia się na zewnątrz, a w suchej kładzie się dodatkowo ręcznik pod stopy? 3) czy w łaźni parowej są węże do spłukania siedziska? 4) czy klienci wiedzą, że idąc z siłowni lub fitness do sauny należy obowiązkowo wziąć prysznic, bo spotkałem miejsca, w których się tego nie robiło, a na zwrócenie uwagi usłyszałem odp. "po co mam brać prysznic przed sauną skoro znowu się spocę" i czy wiedzą też, że po każdym wyjściu z sauny bierze się prysznic a nie chodzi bezpośrednio z jednej do drugiej? 5) czy klienci wiedzą, że w saunie należy zachować ciszę? 6) czy jest wśród obsługi ktoś kto edukuje klientów o zasadach kultury, higieny i prawidłowego korzystania z sauny? A na marginesie jeszcze mamy jedno pytanie: czy można w saunie suchej polać kamienie wodą na własną rękę?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Witam.
Widzę, że nikt nie odpisał. A pytania mam te same. Szkoda, może do tego hotelu nie przyjeżdżają osoby, które znają się na korzystaniu z sauny.
Ja osobiście w Hotelu Gołębiewski w Mikołajkach już "przeżyłem" ludzi w saunie w maskach do pływania, czepkach i to co było dla mnie wielkim szokiem, pani weszła w piance do nurkowania... Wiem, że mało wiarygodne ale naprawdę tak było.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry