Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Super domowy klimat i profesjonalizm wątek zamknięty Wspaniała atmosfera, sympatyczne dziewczyny na recepcji i trenerzy bez...
~Miśka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 lutego 2017

Plus za ofertę dla starszych ćwiczących wątek zamknięty Nawet w dużych klubach nie ma gimnastyki dla seniora, 50+ czy po prostu dla...
~Teresa
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 listopada 2016

Rodzinna atmosfera wątek zamknięty Miałem obawy zanim poszedłem pierwszy raz na siłownię, ale bardzo szybko się...
~Młody
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 lutego 2015

MALUTKA siłownia, mikro miejsce, mało sprzętu, brak przebieralni obok sauny wątek zamknięty Najmniejsza siłownia na jakiej byłam, mało sprzetu - tylko jedna mała sala,...
~Dani
3

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2014

PYTANIE O SAUNĘ wątek zamknięty Jesteśmy małżeństwem 32/32. Kilka dni temu dowiedzieliśmy się o tym miejscu....
~saunowicze
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 marca 2013

Klimat, klimat i jeszcze raz wspaniały klimat !! wątek zamknięty Do Aquariusa chodzę już ponad 8 miesięcy i nie wyobrażam sobie na dzień...
~Karol
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 czerwca 2014

mariusz - opinia wątek zamknięty Beznadziejny klub który nie dba o klientów służy tylko trenerom przez to...
~mariusz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2014

Polecam :) wątek zamknięty Przemiłe miejsce, przemiła obsługa, fantastyczny klimat. Jedynie, przeszkadza...
~Stała klientka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 marca 2013

polecam!! wątek zamknięty jako sporadyczna bywalczyni siłowni miałam obiekcje co do siłowni ogółem, ale...
~dorota
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 stycznia 2013

uzupełniajcie mydło wątek zamknięty ogulnie jest spoko,ale bardzo czesto pod prysznicami brakuje mydła to mega...
~nikita
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 grudnia 2012

Aerobik marny wątek zamknięty Aerobik pozostawia wiele do życzenia... instruktorki wredne, pyszne,...
~klientka
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2012

Warto w 100% wątek zamknięty Świetny klub - zarówno dla kobiet jak i mężczyzn! Fantastyczne zajęcia indoor...
~Marina
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 października 2012

Easyline u Pana Łukasza,Spinning u Pani Klaudi wątek zamknięty Wszystkim polecamy Aquariusa,chodzilysmy do tego klubu bardzo czesto i dosc...
~Wierni klienci
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 października 2012

fitness wątek zamknięty Poniedziałkowe popołudniowe zajęcia są rewelacyjne, począwszy od fat burner...
~malm
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2012

beti - opinia wątek zamknięty Za oferowane usługi zbyt wysokie ceny. Sale maluteńkie. Znam lepsze miejsca.
~beti
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 lipca 2012

ok warto wątek zamknięty jestem bywalcem aquariusa od ponad miesiąca i bardzo mi się tam podoba....
~lolo
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 lipca 2012

GORĄCO POLECAM wątek zamknięty Od jakiegoś czasu świetne, jak nie najlepsze miejsce w 3-mieście dla chcących...
~yang
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 czerwca 2012

POLECAM wątek zamknięty Nieoceniona zaletą klubu Aquarius są jego trenerzy i obsługa bo tak naprawdę...
~James
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 czerwca 2012

POLECAM wątek zamknięty Ciężko znaleźć słowa, opisujące zadowolenie po wizycie w Aquarius :) Świetny...
~jakefakeful
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 maja 2012

POLECAM wątek zamknięty Naprawdę gorąco polecam, zajęcia rewelacyjne. Kadra to normalni ludzie ,...
~Inezka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 lipca 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry