Cukiernia Pączuś

Cukiernie i piekarnie

Gdynia, Świętojańska 18

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
MichalB - opinia Kultowe na mapie slodkosci miejsce, tam trzeba isc, postac wkolejce popatrzec...
~MichalB
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 listopada 2022

Polecam wątek zamknięty Bardzo dobre, pączki, babeczki z serem ... Polecam Piotr i Marzena z Wrocławia
~Piotr
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 września 2017

Polecam dobrze i pysznie wątek zamknięty Smaczne i z reguły jeszcze ciepłe
~Dziubis
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 października 2016

Mężczyzna - opinia wątek zamknięty Super obsługa, pyszne pączku, duży wybór i super smaki
~Mężczyzna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 marca 2016

Kiedys OK wątek zamknięty Kiedys byli OK, to *byly* rewelacyjne jakosciwo produkty. Dzis sama chemia -...
~Amwaln
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 czerwca 2015

Obsluga z PRL wątek zamknięty Krepa pani jest bardzo niezadowolona ze swojej pracy i nie omieszkala dac nam...
~Andy
3

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2014

tłusty czwartek wątek zamknięty TO chyba jakiś żart żeby w tłusty czwartek były 3 rodzaje pączków masakra....
~siwy
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 lutego 2015

MNIAM MNIAM A PACZUS TYLKO JEDEN! wątek zamknięty wlasnie pobrudzilam klawiature nadzieniem z paczusia:D paczki zawsze pyszne...
~Ania
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 maja 2013

Juli - opinia wątek zamknięty Nigdy i nigdzie nie jadlam tak dobrych paczkow. Zawsze pytam, ktore sa...
~Juli
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 grudnia 2013

Pączuś nr 1 wątek zamknięty Jestem klientem od wielu lat i zmiana miejsca w żadnym stopniu nie wpłynęła...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 marca 2013

Ania - opinia wątek zamknięty Pączuś zmienił lokal i nie tylko. W tłusty czwartek kupowalam pączki i były...
~Ania
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 lutego 2013

pogorszenie... wątek zamknięty Pączki z Pączusia zawsze były puszyste, świeże i pyszne! Dzisiaj po raz...
~m.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 lutego 2013

Pychota! wątek zamknięty Pol godziny stania na zewnatrz, 15 minut wewnatrz. ale paczki pachnace,...
~agi
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 lutego 2013

Gorace, slodkie i smaczne! wątek zamknięty dla mnie smaczniejszych paczków nie ma i obojętnie ile razy skuszę się na nie...
~smakosz :-)
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 czerwca 2012

pączuś do Gdańska !!!! wątek zamknięty czasem kolega mi przywozi z Gdyni... ciągle Mu marudzę ! A więc postulat mój...
~martys
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2012

pati - opinia wątek zamknięty wszystko wszystko potwierdzammm mmmmm :)
~pati
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 lutego 2012

Prawdziwe pyszności!! wątek zamknięty Niesamowite pączki, rogale i ciastka - zawsze ciepłe, świeżutkie (robią się...
~Daniello
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 grudnia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry