Widok

Pakiet Medyczny ? - prowadzenie ciązy Jaki wybrać ?

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Witam, Pilne..
Czy któraś z mamusiek może pomóc w wyborze pakietu medycznego - prowadzenie ciąży ? . Dodam iż wolałabym mieć stałego prowadzącego lekarza oraz pełen zakres badań które trzeba przeprowadzić.
Z góry Dziękuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zajrzyj TUTAJ i przestudiuj pakiet oznaczony jako S3 (za 97 zł/m-c)
image
Są gorsze rzeczy od śmierci. Czy zdarzyło Ci się spędzić wieczór z agentem ubezpieczeniowym?
(Woody Allen)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W uzupełnieniu:
Jeśli chcesz uruchomić pakiet od 01/05, to papierologię trzeba załatwić DZISIAJ. W przyszłym tygodniu będzie już za późno i wówczas start pakietu dopiero od 01/06.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy ktoś już korzystał z tych pakietów?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Całkiem spore grono Forumowiczek z nich korzysta, choć z przyczyn oczywistych personaliów nie podam. Może któraś sama sie odezwie ;)
Sam również korzystam i to dosyć intensywnie. I w mojej opinii jest sporo lepszy od pakietów, które miałem wcześniej, przy porównywalnej cenie.
Jestem przekonany, że to najlepszy pakiet medyczny na rynku (najlepszy stosunek zakresu do ceny) dostępny dla ludzi "z ulicy". Lepsze pakiety mogą być tylko w ramach zakłądów pracy (i to raczej tych dużych i liczących się, które mogą negocjować warunki).
Jeśli ktoś zna lepszy, prosze o info. Zacznę go sprzedawać :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja i bardzo polecam. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A moglabym poprosić jakieś konkrety odnośnie ubezpieczenia na e-mail ?? Rejmak.karolina@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mówisz..masz ;)
image
Są gorsze rzeczy od śmierci. Czy zdarzyło Ci się spędzić wieczór z agentem ubezpieczeniowym?
(Woody Allen)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hejka. Moja koleżanka która jest w ciąży też szukała odpowiedniego pakietu medycznego by nie płacić za te wszystkie badania krwi, hormony, USG, konsultacje z endokrynologiem. Dlatego postanowiłem jej pomóc w poszukiwaniach korzystnego pakietu medycznego, po kilku godzinach mozolnego przeglądania ofert trafiłem na taki oto pakiet https://zdrowotne.iexpert.pl/pakiety-prywatne/tu-zdrowie-pakiet-rozszerzony/. Moja znajoma uznała to za idealną ofertę. W efekcie płaci tylko 83 zł i ma wszystkie potrzebne badania w pakiecie. Piszcie w komentarzach co sądzicie o tym pakiecie medycznym.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na plus: niezła sieć placówek.
Na minus: brak TK/MRI, ale znakomita większość badań potrzebnych ciężarówce jest.
Cena bardzo ok, aczkolwiek warto się dowiedzieć, jak długo ta cena jest gwarantowana (tzn. kiedy wypada rocznica polisy).
Sprzedawałem kiedyś TU Zdrowie (wyższy wariant, z TK i RMI raptem kilka złotych drożej) i niestety w rocznicę polisy Ubezpieczyciel dał cenę zaporową i trza było na cito szukać alternatywy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zdaje się, ze ani rezonansu ani tomografii nie można ciężarnej wykonywać. Podobnie prześwietleń. Więc według mnie bez sensu taki napompowany pakiet, z którego nie będzie się korzystać. Zdaje się, że jest opcja dla tych, którym zależy właśnie na tomografii i rezonansie za parę złotych więcej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Co do RTG i TK masz oczywiście rację. Nie wykonuje się ich ciężarówkom, o ile nie ma zagrożenia życia.
Natomiast nie ma przeciwskazań co do RMI, bo badanie to jest "inwazyjne" w równym stopniu (a może i mniejszym) co USG.

Wyższy pakiet (z TK iRMI) kosztuje w TU Zdrowie 104 zł.
I tak bardzo dobra cena, choć mam taniej;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja ciążę prowadziłam w lux medzie w ramach wykupionego abonamentu chciałam mieć możliwość bezproblemowego dostania się do lekarza a w państwowej służbie zdrowia nie ma na to szans dlatego wybrałam prywatną opiekę medyczną, poza tym miałam możliwość umawainia wizyt online i sprawdzania wyników w portalu pacjenta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ile taki abonament kosztuje i gdzie można go wykupić?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja mam wykupiony pakiet medyczny w lux medzie przez pracodawcę, dopłacam tylko parę groszy co miesiąc ale jestem bardzo zadowolona z jakości obsługi, do tego korzystam z portalu pacjenta dzięki czemu online umawiam szybko wizyty i potem sprawdzam wyniki badań.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szeroki dostęp do wielu specjalistów, nie tylko ginekologa, możliwość zrobienia badań diagnostycznych w ramach pakietu dają pakiety S7
http://polecaj.s7health.pl/LCY35689274
Warto wybrać pakiet dla całej rodziny, to wtedy wszyscy korzystają.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

ja zawsze mogę bez problemu umawiać wizyty online przez portal pacjenta w lux medzie, mogę wybierać sobie wizyty na terenie całej warszawy dlatego dzięki tej opcji mogę praktycznie z dnia na dzień dostać się do specjalisty, tak więc szybko można się uporać z chorobą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sęk w tym, że S7 działa na zasadzie mlm i trudno jest znaleźć jakieś rzeczywiste opinie pacjentów. Agenci zasypali internet wpisami o charakterze marketingu szeptanego, tak jak Ty tutaj to czynisz, próbując zwabić kogoś i dostać prowizję.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Pruszcz Gdański

Zarządca nieruchomości Prestiż - prośba o opinie (22 odpowiedzi)

Szukamy administratora dla nasze Wspólnoty Mieszkaniowej w jednym z kandydatów jest Prestiż. Czy...

budowa domu Różyny, Łęgowo (28 odpowiedzi)

Witam, Zastanawiam się nad budową domu w wyżej wymienionych lokalizacjach - cena działki...

Domy Kopernika (35 odpowiedzi)

Okolica osiedla jest cicha i spokojna, otoczona naturą. Blisko powstającej inwestycji znajduje...

do góry