Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Agencja Reklamowa Wizjonersi - opinia Najlepszy sklep z suplami w 3mieście ! Przemiłą obsługa która zna się na...
~Agencja Reklamowa Wizjonersi
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 czerwca 2022

Kamil Be - opinia wątek zamknięty Kolejne zakupy w świetnej atmosferze. Zakupy u Damiana robiłem, jak jeszcze...
~Kamil Be
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 lutego 2022

Młody - opinia wątek zamknięty Szeroki wybór, niskie ceny i fachowa obsługa, polecam serdecznie.
~Młody
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 stycznia 2022

C.Jolcia - opinia wątek zamknięty Pakuj Zdrowie najlepszy sklep na terenie Gdanska jest świetnie zaopatrzony,...
~C.Jolcia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 listopada 2021

Rafal - opinia wątek zamknięty Profesjonalna pomoc w doborze atrakcyjne ceny
~Rafal
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 listopada 2021

Jacek - opinia wątek zamknięty Bardzo fajny sklep. Jest wszystko co potrzeba, a jak nie ma to bedzie. No i...
~Jacek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 listopada 2021

Pawel - opinia wątek zamknięty Fachowa pomoc, ogromna wiedza, przystępne ceny. Dobra lokalizacja (centrum...
~Pawel
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 października 2021

Marek - opinia wątek zamknięty Bardzo fajny sklep, z dobrym wyborem produktów z najwyższej pułki. Polecam...
~Marek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 października 2021

Krystian kris - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam sklep Damiana, duża różnorodność suplementów jak i zdrowego...
~Krystian kris
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 października 2021

Patryk - opinia wątek zamknięty Pełna profeska, najlepszy sklep z suplementami w trójmieście. Polecam !
~Patryk
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 października 2021

Asd asd - opinia wątek zamknięty Polecam Miła atmosfera Dobre ceny I duża wiedza na temat
~Asd asd
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 października 2021

Lidia - opinia wątek zamknięty Byłam klientką kilkukrotnie, zawsze mogłam zaczerpnąć dużej wiedzy sprzedawcy...
~Lidia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 października 2021

W. - opinia wątek zamknięty Polecam! Fachowa obsługa specjalisty, który szybciej pracował 100m dalej w...
~W.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 września 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry