Widok

Pamiętnik Towarzystwa Kredytowego Ziemskiego w Królestwie Polskiem

witam , mam pytanie w zwiazku znalezieniem w piwnicy dziadka książki dosyć zniszczonej ale czytelnej :
"Pamiętnik Towarzystwa Kredytowego Ziemskiego w Królestwie Polskiem" Warszawa 1884 r druk W. Ziemkiewicza i W. Noakowskiego, Krakowskie Przedmieście 415. Jaką ona przedstawia wartość naukową bądz jej dzisiejszą cenę??????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wejdź na Cafe Allegro (Antyki/Kolekcje) wrzuć foty, to zaraz któryś z bibliofili Ci powie ile to może być warte. Nie zraź się, jak Cię ofukają, to dziwne towarzystwo :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
przeciez to podpucha Hal następns osoba chce cię wciągnąć w coś za kasę niby że sprzeda okazyjnie itd.znów chcesz się nabrać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zadzwoń redakcji Przeglądu Numizmatycznego, tam dr Jarosław Dutkowski jest super ograniety jeśli chodzi o starodruki

http://numia.pl/przeglad/adres
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiedziałem KK, że w takich sprawach można na Ciebie liczyć:) Zapamiętam, że posiadasz stosowną wiedzę i przy okazji z niej skorzystam, jeśli można^^
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeżeli się przydam to bardzo chętnie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzwoniłem do redakcji ale dziś nikt nie odbiera, zapewne dopiero ktoś tam jest po długim weekendzie więc wtedy się jakoś skontaktuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Polityka

Fajnopolacy pochowali głowy w piasek (10 odpowiedzi)

Demokracja poszła się czochrać i co wy na to ? Maska spadła z Uśmiechniętj Polski ? I został...

To co było hasłem, staje się faktem. (5 odpowiedzi)

Pisiarze bardzo nie lubią tego hasła, które w dosadny sposób nazywało, co z nimi zrobimy. Na...

Gdynia - Na kogo głosować? (3 odpowiedzi)

Chciałem głosować na Szczurka ale wszyscy są do niego negatywnie nastawieni nagle, więc już nie...

do góry