Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Beniowskiego nowe mieszkanie - wykonczeniowka wątek zamknięty Pan Andrzej to prawdziwy fachowiec. Pan Andrzej wykonczyl nasze mieszkanie od...
~Ania
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2017

Polecam z całego serca! wątek zamknięty Pan Andrzej wykonywał w naszym mieszkaniu remont łazienki, toalety, kuchni i...
~Piotr
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 maja 2016

Małgorzata - opinia wątek zamknięty Pan Andrzej, to fachowiec jakich mało już zostalo na rynku usług....
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2016

Polecam!!! wątek zamknięty Pan Andrzej zajął się kompleksowym wykończeniem mieszkania w stanie...
~Julia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 grudnia 2015

Polceam, dobry fachowiec wątek zamknięty Pan andrzej wykończył u mnie łazienkę i położył płytki gresowe w garażu....
~rufus
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 grudnia 2015

Fachowiec godny polecenia! wątek zamknięty Pan Andrzej zasługuje na miano prawdziwej "złotej rączki". Wykonywał u mnie...
~Joanna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 października 2015

Najwyższa jakość w rozsadnej cenie wątek zamknięty Pan Andrzej wykonywał u mnie duży remont domu w skład którego wchodziło m.in....
~Mirka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 października 2015

Bardzo uczciwy i solidny fachowiec!!! wątek zamknięty Skorzystałem z usług Pana Andrzeja przy wykańczaniu całego mieszkania ok. 70...
~Piotr
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 lipca 2015

Polecam usługi Pana Andrzeja! wątek zamknięty Pan Andrzej wykonywał u mnie szereg prac w tym m.in. kafelkowanie balkonu,...
~Dorota
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 lipca 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry