Widok

Pan Tomasz to Miszcz!!

Pan Tomasz to Miszcz!! Nigdy w życiu nie widziałem kogoś tak zarozumiałego,zadufanego w sobie,mającego aż tak wysokie zdanie na własny temat. Panu Tomaszowi wydaje się że jest najmądrzejszy na świecie i ma rację.....wydaje się mu. Wszystkie opinie na 6 są pisane na prośbę Pana Tomka. Oczywiście większość Ludzi to olewa ale sporo jak widać się słucha. Reszta suwerennych opinii jest zagłuszana bełkotem. Sam zostałem poproszony o wystawienie dobrej opinii pomimo tego że byłem obrażany na każdym kroku. Jaja sobie Panie Tomaszu z Ludzi robisz i tyle. Szczęście że jest Grupon bo z głodu byś Pan zdechł. Czego niestety Panu życzę. Chociaż jeszcze bardziej życzę Panu aby złapał Pan kontakt z rozumem i przestał Ludzi obrażać. Nie polecam, odradzam i przestrzegam!! A dziecka to bym z Tym Człowiekiem na pół minuty samego nie zostawił. Acha żeby potem w biurze nie było że jestem konkurencją!! Nic z tych rzeczy konkurencja to już się z Pana nawet nie śmieje. Oni przestali zwracać na Pana uwagę tak jak przestaje się patrzeć na kolejnego nudnego Clowna. Jeżeli ktoś szuka prawdziwych opinii na temat tej szkoły niech skupi się na ocenach niższych niż 6.0. Oceny 6.0 w naturze nie występują..
Moja ocena
poziom nauczania: 1
 
klimat: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 7
Najgorsza szkółka jaką znam na basenach trójmiast.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 6
nie obrażaj pan chorego człowieka. taki los spotyka większość osób nurkujących. co on winien temu, mu sie pomieszało w głowie z niedotlenienia mózgu. po prostu unikać firmy i to samo doradzać innym, jeśli chcą sobie zaoszczędzić niepotrzebnych nerwów i upokorzeń
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry