Widok

Pan egzaminator

Krótko i na temat. Egzamin praktyczny kat.B , egzaminator Paweł Kukla. Bardzo ciężko go opisać.. jako egzaminator? całkiem w porządku.. nawet pomocny, ale jako człowiek..? Masakra. BARDZO służbowy,wyraz twarzy przerażający. Od samego "Dzień dobry" wyczuwalna napięta atmosfera.Przez cały egzamin ani razu na mnie nie spojrzał. Niestety wynik negatywny,mam nadzieję,że przy drugim podejściu nie trafię na tego Pana..

Ps mam wrażenie,że skrzynia biegów w samochodzie nr 3 troszkę ciężko chodzi..

 Moja ocena

Pomorski Ośrodek Ruchu Drogowego  |  (kategoria: Urzędy miejskie)

  • Obsługa: 3
  • Pomoc merytoryczna: 4
  • Czas oczekiwania: 2
  • Ocena ogólna: 3

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Również zdawałam u Pana Pawła, i zgadzam się w 100 %. Bardzo służbowy, brak uśmiechu na twarzy, jednym słowem wprowadził dość stresującą atmosferę. Gdy egzamin zakończył się negatywnie po 40 minutach, w końcu zaczął się odzywać, i zrobił się trochę bardziej ludzki.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

To prawda w samochodzie nr.3 coś nie tak ze skrzynią biegów,oblałam jadąc tym samochodem. Przy pierwszym ruszaniu bieg w ogóle był tak jakby zablokowany,po czym egzaminator kazał jeszcze raz wylaczyc i wlaczyc silnik no i wtedy ruszyłam. Niestety dwa razy zdarzyło mi się przy ruszaniu wrzucic 3 zamiast 1 ,bo 1 była tak jakby jakas blokada,powiedzialam to egzaminatorowi,że nie moge wrzucic 1 to powiedzial,że nie wyczuwam biegów. Teraz wiem,że coś z tym samochodem nie tak,bo któraś już osoba to wspomina.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry