Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Szkoda czasu i pieniędzy wątek zamknięty Miejsce to cechuje przede wszystkim chaos, nieporządek, kiepska atmosfera....
~hop_siup
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 stycznia 2016

Trzymajcie sie z dala !!! wątek zamknięty Wszystkim polecam trzymanie sie z dala od tego miejsca. Najlepsza opinie...
~LJ
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 listopada 2015

Marysia - opinia wątek zamknięty Dzis bylam zrobic drugi tatuaz. Obydwa zostaly zrobione przez Basie, ktora...
~Marysia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 września 2015

Nie polecam wątek zamknięty Ekipa spoko wszyscy uśmiechnięci aż za bardzo. umówiłem się na tatuaż na godz...
~Mrowqa
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2015

Super! wątek zamknięty Naprawdę polecam! Tatuażyści, którzy tam pracują, to profesjonaliści. Nic...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 lipca 2015

POLECAM ! wątek zamknięty Na wstępie chciałabym polecić Basię bardzo profesjonalne podejście do...
~Paulina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 lipca 2015

Polecam!!!! wątek zamknięty Jeśli tatuaż to tylko tam!Polecam z czystym sumieniem . Pełen profesjonalizm...
~Danka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2015

Polecam! wątek zamknięty Nic dodać, nic ująć - pełen profesjonalizm! Pan B. Suszko jest mistrzem...
~Zander
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2015

Polecam! wątek zamknięty Właśnie w tym studio dałem wykonać sobie mój pierwszy tatuaż. Siacha w pełni...
~Adam
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 marca 2014

Myszek i Myszka wątek zamknięty W pełni profesjonalna obsługa, szybko, prawie bezboleśnie, higienicznie....
~Ewa
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 października 2013

POLECAM!! wątek zamknięty z*******y klimat, pełen profesjonalizm, przystępne ceny. Polecam zarówno...
~N.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2013

czaaaad! wątek zamknięty Pełen profesjonalizm! Atmosfera na pełnym luzie - sympatycznie miło i...
~AdRa
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 czerwca 2013

Polecam! wątek zamknięty Mój pierwszy tatuaż i jestem bardzo zadowolona! Może mój wzór nie był zbyt...
~Jula
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 stycznia 2013

kulkaa - opinia wątek zamknięty Super ekipa! studio full wypas! tatuaze na najwyzszym poziomie ;)...
~kulkaa
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 września 2012

ZAJ....IE! wątek zamknięty Polecam studio razy milion! dziarki idealnie wykonane, jestem z nich bardzo...
~małyGoh
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2012

jazz-cool - opinia wątek zamknięty jestem bardzo zadowolony z tatuażu, wykonał go Paweł, projekt innego kolesia...
~jazz-cool
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 stycznia 2011

duże 5 ! wątek zamknięty Witam, korzystałem kilkakrotnie z tego studia, jestem mega zadowolony, dobre...
~brt
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 czerwca 2012

GORĄCO POLECAM wątek zamknięty Profesjonalnie,czysto,miło,klimatycznie.Tautuaż wykonywał Darek.Arcydzieło w...
~Dr.J
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 czerwca 2012

dzieki pawel wątek zamknięty obsluga bardzo mila fajne chlopaki profesjonalisci przede wszystkim wszystko...
~ania
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 listopada 2011

rewelacja wątek zamknięty idealne warunki, wspaniala obsluga, mila atmosfera, prawie bezbolesnie...
~mala mi
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 listopada 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
63

postów

58

wątków

do góry