Panek

Wypożyczalnie samochodów

Gdańsk, Juliusza Słowackiego 210A

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jacek - opinia Jestem bardzo zadowolony z obsługi jak i samego samochodu, który został super...
~Jacek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 maja 2022

Zawiedziny klient. - opinia Próbowałem wziąć ich Mercedesa. Co za szajs. Tego się nie da odpalić. Mam...
~Zawiedziny klient.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 kwietnia 2022

Radzę się zastanowić wątek zamknięty Polecam przeczytać opinie na temat tej wypożyczalni tu:...
~Joanna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 listopada 2019

NIEPOPLECAM!! wątek zamknięty Ja również tej firmy nie polecam.Przed wynajęciem auta z owej firmy róbcie...
~K
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 czerwca 2018

Opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z wypożyczalni samochodow firmy Panek w Gdańsku....
~Marta
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 lutego 2018

Dobry na krótki czas wątek zamknięty W moim wypadku Panek spełnił wszystkie oczekiwania. Dostałem samochód taki o...
~Przemek P
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 stycznia 2017

Nomar - opinia wątek zamknięty Szybka obsługa, szeroka oferta samochodów i to w przewadze nowych, ceny...
~Nomar
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2014

Robertson - opinia wątek zamknięty Obsługa 6 bo szybko zwięźle i bez opóźnień Oferta 6 bo duży wybór aut z...
~Robertson
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 grudnia 2014

Mini wątek zamknięty Koniecznie chciałam dostać mini. Dogadałam się z obsługą wypożyczalni i we...
~AMajk
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 grudnia 2014

Dobra obsługa w wypożyczalni wątek zamknięty Zdecydowanie polecić mogę z racji dobrych samochodów w ofercie Panka. Ma do...
~Kacper Majak
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 września 2016

masakra wątek zamknięty Auto bylo umówione na 12 przyjechalo o 15 po czym okazalo sie ze musze miec...
~Pawel
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 maja 2015

Panek Wynajem samochodów wątek zamknięty Witam, wypożyczałem na wakacje Forda Galaxy, mają go naprawdę w przystępnej...
~Grzegorz
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 listopada 2011

Ford Focus wątek zamknięty Obsługa - na każde pytanie znali odpowiedź, nie było odburknięć tylko miło i...
~Maniek
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 listopada 2014

Marian - opinia wątek zamknięty Obsługa on-line szybka i rzeczowa. Obsługa przy odbiorze zdawaniu samochodu...
~Marian
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 lutego 2015

Z oferty OC sprawcy wątek zamknięty Auto wypożyczone na zasadach wymienionych w ofercie z OC sprawcy. Samochód...
~Tomek
4

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 listopada 2013

Polskie wybrzeże wątek zamknięty Plan był zwiedzić w 2 tygodnie wybrzeże PL. Nestety samochód nawalił. Na...
~Maciej
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 lipca 2014

Marianna Z. - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z usług firmy Panek, dostałam czysty samochód, w...
~Marianna Z.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 31 maja 2014

Trójmiasto wątek zamknięty Bywając często w Trójmieście wypożyczałem w różnych wypożyczalniach jednak ta...
~JS
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 maja 2014

Robert - opinia wątek zamknięty Z wypożyczalni Panek SA wypożyczałem już kilkukrotnie za każdym razem było...
~Robert
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2014

Polska firma na światowym poziomie wątek zamknięty Zgadzam się obsługa na plus, oferta również, dla stałych klientów dobra...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 stycznia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry