Widok
Pani Agnieszka
Do salonu trafiłam przez przypadek. Jestem bardzo zadowolona z usług Pani Agnieszki. Byłam już 3 razy - farbowanie, układanie... I najważniejsze - NOWA FRYZURA - idealnie do mnie pasująca. Bardzo polecam!!!
Moja ocena
Kostania
kategoria: Salony kosmetyczne
obsługa: 6
oferta: 6
jakość usług: 6
klimat i wystrój: 6
przystępność cen: 6
ocena ogólna: 6
6.0
* maksymalna ocena 6