Widok

Pani Doktor Moszyńska

Pani doktor Moszyńska straciła dzisiaj pacjenta. Nie będę więcej leczył się w przychodni w której mój lekarz nie może dla mnie poświęcić minuty swojego czasu bo tyle potrzeba na wypisanie recepty na zyrtec i symbicort. Bardzo uprzejmy Pan wpuścił mnie do kolejki przed siebie. Poprosiłem panią doktor o wypisanie recepty bo wyjeżdżam na 4 m-ce z kraju i będę potrzebował leków. Pani doktor gdy wszedłem do gabinetu na to : " Już mam zamknięte, nie przyjmuje!". Nie wysłuchała nawet do końca. Gdybym wyłożył 200 zł to od razu byłbym obsłużony. Kiedy wykładałem pieniądze na testy byłem witany z uśmiechem i właściwą biznesową życzliwością. Tutaj zabrakło zwykłej, ludzkiej życzliwości, a lekarz powinien ją posiadać. Dziękuje Pani Moszyńska. Powodzenia życzę wszystkim klientom tej firmy!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja leczę u tej dr dzieciaki od lat i zaznaczam nigdy moje dzieci wizyty ani testów nie miały robionych za pieniądze.Najpierw chodziły do Pani Doktor w przychodni na Zaspie teraz chodzą do kliniki .Nigdy nie spotkałam się z czymś takim aby Pani doktor nie miała czasu a wręcz odwrotnie zawsze czas ma i można nawet kontaktować się z Panią Doktor @- jeśli człowiek ma jakieś pytania np po wizycie.Osobiście złego słowa powiedzieć nie mogę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry