Widok

Pani IZA ????

Nie wiem o co chodzi tym wszystkim osobom, które tak strasznie miło wypowiadają się o tej Pani (jeżeli w ogóle można nazwać ją Panią).
Podejrzewam, ze ona sama wystawia sobie takie super extra komentarze. Nie wierzcie ludzie we wszystko co czytacie na forum, gdyż każdy może wejść i coś napisać anonimowo.
Ogólnie firmy nie polecam !!! A Pani Izie życzę aby nie poległa w tym swoim samozachwycie.
Ja osobiście współpracowałem z panią Kasią. Bardzo sympatyczna i zorientowana w temacie osoba.
Moja ocena
obsługa: 2
 
oferta: 2
 
jakość asortymentu: 2
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 2
 
2.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie wiem jakie pozostałe osoby wypowiadają się na temat tego studia ale ja byłam i nadal jestem zadowolona. W ostatnim miesiącu moja koleżanka skorzystała z tej firmy. I też Pani Iza tworzyła projekt. ( Pani zwrot szacunkowy do osoby której nie znamy za dobrze, ja tak to interpertuje). Byłam obejrzeć efekty i też super wszystko dopracowane i przemyślane. Koleżanka szczęśliwa i zachwycona swoją kuchnią. A zaglądam na to forum w przerwie śniadaniowej sprawdzając jakie opinie krążą, też byłam sceptyczna jak przeczytałam złą opinie po samych dobrych, szczególnie Pani ktora była niezadowolona na kilka dni przed moim montażem, wpadłam w małą panikę, ale czasem warto zaryzykować. Poza tym każdy może coś zepsuć, nawet najlepsi! Więc pozostaje mi życzyć powodzenia i mniej podejżliwości, bo można komuś sprawić przykrość. Fakt nie należy wierzyć we wszystko. A dlaczego nie poleca Pan firmy, tak z ciekawości pytam?
P.S. Jak dalej nie wierzycie to podeśle zdjecia kuchni dla chętnych, prosze tylko o maila:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam
Zwykle nie odpisuję na komentarze, gdyż każdy ma prawo do swojej opini, jaka by ona nie była. Jednak trochę Pan przesadził Panie Rox. Nie rozumiem dlaczego obraził mnie Pan i sprawił przykrość skoro to nie ze mną Pan współpracował tylko z moją koleżanką. Czy można ocenić osobę po krótkiej rozmowie wtępnej (jeśli w ogóle taka była), bo nie przypominam sobie sytuacji, żeby klient "przeszedł" do mojej koleżanki, gdyż niemiło mu się ze mną współpracowało.
Zapytam jeszcze dlaczego nie poleca Pan całej firmy? Może więcej szczegółów, żeby potencjalni klienci mogli sugerować się Pana opinią.
Na koniec życzę więcej tolerancji i zrozumienia.
Pozdrawiam

P.S. Dziekuję Pani K.S. za aktywność i zdjęcia:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry