Widok

Pani Marlena Kurczewska - polecam :)

Moja transakcje obsługiwała pani Marlena Kurczewska i to jej chciałabym w szczególności podziękować i przekazać wyrazy uznania. Od pierwszego spotkania, przez cały (relatywnie szybki) proces zawarcia transakcji, pani Marlena wykazywała się wysokim profesjonalizmem, optymizmem i pozytywna energia. Bardzo życzliwa, pełna empatii osoba, traktująca swoich klientów w indywidualny sposób. W przypadku jakichkolwiek pytań, szybko i wyczerpująco udzielała informacji. Podziwiam pania Marlene za bardzo sprawna organizacje pracy i dyscyplinę w wykonywaniu obowiązków.
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 6
 
pomoc merytoryczna: 5
 
prowizje i opłaty: 6
 
ocena ogólna: 6
 
5.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Pani Małgosiu, bardzo się cieszę na naszą współpracę. Mieszkanie jest cudne i życzę Pani samych przyjemnych chwil w nim. Polecając się na przyszłość śle pozdrowienia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W czerwcu po raz pierwszy pojawiłem się w Trójmieście. Ze strony agencji w obrocie nieruchomościami obsługiwała mnie Pani Marlena Kurczewska. W pierwszy dzień pokazała mi Gdynię, Gdańsk i Sopot. Bardzo szybko zapoznałem się z różnymi dzielnicami i miejscami, które charakteryzują się swoimi zaletami. W efekcie zakupiłem cztery apartamenty. To jedyny pośrednik, który skrupulatnie zaprezentował nieruchomości, zawsze na czas i z pełną informacją. Podczas spotkań z właścicielami Pani Marlena zwracała uwagę na koszty mediów, możliwości aranżacji, przekazała mi kontakty do projektantów i wykonawców oraz zorganizowała wszystkie dokumenty niezbędne do zamknięcia transakcji. Szczerze polecam współpracę za kompleksową obsługę, znajomość rynku i profesjonalne podejście do obsługi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry