Widok

Pani prezydent w formie

Pani Dulkiewicz w szczytowej formie. Proszę wziąć pod uwagę jak długo tę szczytową formę jest w stanie zachować. Coś się za tym musi kryć... A może po prostu ojro ?
https://wpolityce.pl/polityka/519896-dulkiewicz-zestawila-polske-i-iii-rzesze-internauci-w-szoku
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8
Za to trójmiejski plebs w formie nigdy nie jest.
Zawsze ma pod górę.
Zawsze wiatr wieje w złym kierunku.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2

Przecież obecne kartonowe państwo, czyli Druga PRL budowana przez bolszewickich PiS- towarzyszy na wzór pierwszej peerel to Komuna w najczystszym wydaniu.
To państwo oparte jest o zasoby ideowe, intelektualne i kadrowe peerelu.
Zresztą już nawet rodzice tow. Kaczyńskiego otrzymywali od komunistów prezenty w postaci willi na Żoliborzu.
Zgodnie z doktryną bolszewicką, w tym Kaczyńskiego, wina ojca idzie w syna, wiec mamy tu pokoleniowe resortowe dziedzictwo bolszewizmu.

Pani Prezydent ma rację. Brawo za odwagę.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 6

Zły to ptak, co własne gniazdo kala.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 10

Od 2015 Polacy nie maja swojego jednego własnego gniazda.
Wg bolszewickiej Teorii Podziału Polaków na Sorty tow. Kaczyńskiego Polacy Lepszego Sortu są odrębną grupą od Polaków Gorszego Sortu.
Maja tez odrębne gniazda.
Polacy Lepszego Sortu przy użyciu państwowych narzędzi prowadzą politykę hejtu wobec Polaków Gorszego Sortu.
Przez zaplanowane działania hejterskie prowadzą fizyczna eksterminację Polaków Gorszego Sortu, np. Prezydenta Pawła Adamowicza.
Prowadzą politykę poniżania całych grup społecznych, np osób homoseksualnych.
Komunistyczna Druga Peerel czerpie tu z doświadczeń Trzeciej Rzeszy.

Wasze gniazdo jest lepsze niż nasze.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 4

Fajnie jest osiągać szczyty. Niestety w moim wieku pozostają wspomnienia.
Z tego powodu młody mnie zostawił.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5

Twoją obsesję na punkcie zetjota byc może da się jeszcze leczyć. Jednak żadna terapia nie zmieni twojego IQ na wielkosć choćby dwucyfrową.
Bo nadzieję, że ktokolwiek da się nabrać na podszywanie się przez ciebie pod niego, może mieć tylko umysłowa ameba.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 9

Podsumujmy zatem podstawowe dane o człowieku światłym, intelektualYście, przeciwieństwie ameby:

1. Wiek: 60+
2. Stan cywilny: kawaler
3. Rodzina: brak żony, partnerki, dzieci i sensu życia
4. Miejsce zamieszkania: rozpadająca się stara rudera na gdańskich slumsach
5: Ogrzewanie: wungiel
6. Zawód: master od ubezpieczeń oraz cieć w domu starców
7. Pasja: chlanie taniej wódy od śniadania do kolacji
8: Efekt: spanie we własnych odchodach (co w szczegółach opisywała tu ex konkubina Iza)
9. Auto: BMW sprzed 3 dekad o wartości baku paliwa
10: Motto życiowe: "Może moja BMka jest stara ale za to jest czerwona a wśród meneli na dzielni jestem numero uno"
11. Marzenie: średnia krajowa.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 5

A gdyby ktoś chciał zapoznać się z mundrościami płynącymi z ust pani prezydent, to polecam link, ale najpierw radzę zapiąć pasy:

https://wpolityce.pl/polityka/520239-pelne-tlumaczenie-skandalicznego-reportazu-z-dulkiewicz
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 9

Ja słucham tylko towarzyszy. Reprezentują najlepszy ustrój świata.
Liczę, że za mojego życia demokracja już nie powróci.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

Wg pana dudy właśnie zaczęło się wypłaszczanie

image
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Polityka

Czy aborcja powinna być w Polsce zakazana? - debata: prof. Senyszyn vs. pastor Bartosik (4 odpowiedzi)

Spór o aborcję trwa. Czym więc jest aborcja? Zabójstwem czy prawem do wyboru? Uśmierceniem...

Jak się czujecie nabici w Tuska? (3 odpowiedzi)

Kwoty wolnej nie będzie. O zamachu na media już się nawet Mentzen śmieje, że teraz przyszło PO...

do góry