Widok

Paniczny lęk

Witam, mam dość duży problem,od 7 lat choruje na nerwice lękową.Chodzi o to, że na Facebooku miałam takie poboczne konto, nie z moimi zdjęciami itd, ustawiłam jakieś zdjęcie blondynki z internetu i na tym koncie pisałam do osob które mnie zablokowały w celu wyjaśnienia sytuacji. Nie robiłam na nim nic złego, po prostu służyło do celów pobocznych. Ustawilam tam jakieś nowe profilowe, dodałam miasto w którym mieszkam, żeby było wiarygodnie, ze ta osoba naprawdę istnieje.Wchodze na to konto po 2 godzinach a tam 600 zaproszeń do znajomych od jakichś Arabów i innych obcokrajowcow. Ja spanikowana, nie wiedziałam co zrobić, a moja koleżanka z która wtedy siedziałam powiedziala ze przecież to nie moje konto, a ze byłam zalogowana na jej telefonie to zaczęła przyjmować te osoby, mówiąc ze konto będzie bardziej wiarygodne jak będę miała więcej znajomych. Poprzyjmowala mi chyba z 400 osób i ja nie dam rady tego sama usunąć. A problem jest taki, ze panicznie boje się ze ktoś z tych przyjętych osób to jakiś morderca i namierzy moj adres, ze na to konto logowalam się z mojego telefonu i przyjedzie i zabije cała moja rodzine. Ja wiem jak to brzmi, ale nigdy nie wiadomo kto czai się na Facebooku. Chociaż tyle ze to nie było moje konto, tylko konto na którym nie ma żadnych moich danych. Ale mimo wszystko nigdy nie zdarzyło mi się żeby w przeciągu dwóch godzin dostać tyle zaproszeń do znajomych od jakichś Arabów. Jak z każdej sytuacji wcześniej umiałam znaleźć jakieś wyjście to teraz nie wiem co mam zrobić. Jestem pewna ze ktoś z nich(a byli tam tacy jacyś dziwni) namierzy moj adres i będę w niebezpieczeństwie. Nie chciałam zrobić nic złego, ja stworzyłam tamto konto tylko i wyłącznie do celów pobocznych, do sprawdzania profili jakichś osób co mnie zablokowały. A teraz koleżanka poprzyjmowala mi tam z 400 osób i się boje strasznie. To wszystko nie jest na moje nerwy i po prostu mam dosyć. Dzisiaj znowu wstałam o 6 bo jestem taka zestresowana ta sytuacja ze nie daje sobie rady. Na dodatek nie widzę wyjścia z tej sytuacji bo przecież nie będę pisała do ponad 400 osób czy przypadkiem nie znaleźli mojego adresu, bo to jest niewykonalne a połowa i tak nie odpisze. To teraz wyglada tak jakbym sama pchała na siebie te problemy ale przecież ja nie chciałam przyjmować tych ludzi Zwariuje, bo to się stało wczoraj jakoś wieczorem a ja nie mogę przestać o tym myśleć, kolezanka się nie przejęła ale ja tak, bo to moj dom i moje bezpieczeństwo jest zagrożone. Totalnie nie wiem co mam robić, najchętniej wyniosłabym się z tego domu w cholerę bo tak strasznie się boje o moje życie, ze naprawdę ktoś mi zrobi krzywde. Z tej sytuacji nie ma wyjścia i na pewno sobie z tym nie poradzę, przepraszam ze zabrałam Wam czas na przeczytanie tego. Nie wiem co mam zrobić i wiem, że to, że dałam mojej koleżance poprzyjmować tych ludzi było totalną głupotą. Bardzo proszę o nie ocenianie mnie, ja naprawdę potrzebuje wsparcia i rozmowy, bo nerwica i te myśli mnie wykańczają, nie chce mi się żyć, skoro ktoś może zrobić mi krzywde.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

Usuń to konto. Teraz. W sprawie nerwic poszukaj psychiatry. Idź se do spowiedzi z całego życia bo to w Biblii 365 razy napisano, żeby się nie lękać, więc na każdy dzień wystarczy. I nie przeceniaj forów internetowych. Tu się raczej o przyziemnych rzeczach gada, a nie rozwiązuje tak poważne problemy. Powodzenia

PS. To prawdopodobnie jakieś boty. W ogóle się nie przejmuj żadnymi Arabami. Jest dziwny ruch w internetach ostatnio
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Konto usunęłam dzisiaj rano. Przeglądałam wcześniej profile tych ludzi, może jakaś część rzeczywiście wyglądała na boty ale większość z nich miała normalne zdjęcia dodawane na profile, sporo znajomych. Tak strasznie dobija mnie ta cała sytuacja, że aż odechciewa się żyć
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

> ktoś z tych przyjętych osób to jakiś morderca i namierzy moj adres, ze na to konto logowalam się z mojego telefonu i przyjedzie i zabije cała moja rodzine

Dla przyszłości gatunku jako całości, a naszego społeczeństwa w szczególności, byłoby to niezłe rozwiązanie.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

Możesz jakoś jaśniej?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Pati nie zaśmiecaj już, albo jesteś zwykłym głàbem, albo chcesz się zabawić bo trudno uwierzyć że ktoś jest tak ograniczony.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2

> jesteś zwykłym głàbem

Nie zgadzam się. Pati nie jest "zwykłym" głąbem. Jest wybitna.

> trudno uwierzyć że ktoś jest tak ograniczony

Zajrzyj czasami na suwaczki. Nabierzesz wiary ;)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

O co wam chodzi ludzie? Proszę o pomoc, bo mam nerwice lekowa i obawiam się o swoje życie. To wy jesteście ograniczeni skoro nie staracie się nawet zrozumieć mojej sytuacji i moich obaw
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

> Proszę o pomoc, bo mam nerwice lekowa i obawiam się o swoje życie

To powinien być inauguracyjny wpis wątku. Przynajmniej mniejszy wstyd.
Ale tylko nieco mniejszy, bo człowiek o IQ odrobinę wyższym od średnio rozgarniętej małpy wie, że z nerwicą lękową idzie się do psychiatry a z obawą o życie na policję.
Nie na Forum internetowe!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Z nerwica chodzę do psychiatry, a co mam niby zgłosić na policję? Wszystkie 400 osób?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Jak jesteś rzeczywiście chora i lekko ograniczona to wyobraź sobie że to tylko zły sen, obudziłaś się i uświadamiasz sobie że nic Ci nie grozi ani Twojej rodzinie.
Pobaw się z dzieciakami, ugotuj coś dla wszystkich i zapomnij!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jestem pewna ze ktoś z nich(a byli tam tacy jacyś dziwni) namierzy moj adres i będę w niebezpieczeństwie.

To na pewno już się stało. Wizyta paru Arabów to kwestia czasu. Będą chcieli żebyś ich zaspokoiła.
Jak to zrobisz to twoje winy będą odkupione.
Czy to wysoka cena za oszukiwanie ludzi?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Słucham? Chyba naprawdę się zagalopowałeś/aś. To nie ja zapraszałam tych ludzi do znajomych, oni sami zaczęli mnie zapraszać, nie pisałam z nimi wiec nie wiem gdzie mowa o oszukiwaniu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Założyłaś fikcyjny/oszukańczy profil. Teraz oni przyjadą po rekompensatę.
Na pewno adres już znają. To nie jest trudne.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Możesz przestać mnie straszyć? Chyba nie wiesz ze przez cała sytuacje mam myśli samobójcze
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Tu nie chodzi o straszenie tylko o pewne wydarzenia, które z pewnością będą miały miejsce.
Wiadomo przecież po co oni do Ciebie jadą.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Lubisz być trollem internetowym?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie bardziej niż ty zakładać fikcyjne i oszukańcze konta.
Arabowie tego nie znoszą.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Rozmawiasz z osoba chora na nerwice, możesz dać mi już spokój i przestać mnie straszyć?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Myślałem, że chcesz wiedzieć i znać prawde.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Chcesz żebym się teraz coraz bardziej bała? Wiem ze piszesz to specjalnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pathss...właśnie dostałam info na fb że Ciebie szukają...strzeż się!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Żałosne po prostu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Nie trzeba bylo usuwac konta , tylko isc na policje i poprosic, aby oni sprawdzili profile wszystkich killerow. Moze na czas searchu przyslali by pod twoj dom tajna ochrone, a tak to po ptakach. Pozostaje szybka przeprowadzka, najlepiej na wyspy, a tak serio to tez kiedys mialam taka paranoje ze jest taki tajemniczy sznurek, ktory laczy moja adres mailowy z adresem mailowym "araba" i ze on zwijajac ten sznurek w koncu zapuka do moich drzwi, te paranoje sa pochodna wyrzutow sumienia, ze robisz cos zlego, niewlasciwego np wyzywajac roznych ludzi po necie, (dlatego ciebie blokuja) ,przestan sie zachowywac jak napastnik to kilerzy przestana ciebie szukac;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Łowca znalazł wreszcie swoją grupę docelową.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nikogo nie wyzywałam, boje się o moje życie, proszę być poważnym :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

> Łowca znalazł wreszcie swoją grupę docelową.

W niniejszym wątku, pod nickiem "łowca" ukrywa się stoczniowy cieć, na co dzień posługujący się nickiem "P" (vel "Prawda").
Zresztą akurat ty wiesz o tym doskonale.
Faktem, że dla Pati to wymarzony rozmówca. Zbliżony poziom intelektualny.
Choć nie wiem, czy takim osądem nie uwłaczam troszkę Pati...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Nie wiem jak wy, ale ja lubie Badylaka.
Jak widac nawet menel może być słodki.

Ps. Jak sytuacja w domuvstarcow, w ktorym przebywasz? To wlasciwa decyzja i miejsce dla ciebie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

A co ty tam Gdynianin robiłeś że sadyla spotkałeś?
Nie martw, się żadna praca nie hańbi,
jak się sprzatało sale?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

durna małolata
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tego typu zajecia sa dla was. Stad tez potem wasza obecnosc i aktywnosc tutaj.

Ps. IP.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Kilka krótkich faktów o saddolinim:
- 60+
- samotny, bez żony, dzieci, rodziny
- bez sensu życia
- alkoholik pijący codziennie, rzygający i robiący pod siebie (opowieści jego ex partnerki trwające kilka miesięcy na forum)
- pośrednik ubezpieczeniowy
- żyje w ruderze, starym sypiącym się domu na Dolnej Orunii, wymagającym palenia w piecu zimą
- posiadacz luksusowego BMW z lat 90-tych

To coś potrzebuje tego miejsca bo nigdzie indziej nie może nikogo obrazić.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

sadyl : czy ja napisałem " łowca absurdów " ?. Nie masz wiedzy na temat identyfikacji adresów IP, która mogła by ci identyfikować kto i skąd pisze. Posada ciecia w stoczni z twojego punktu widzenia, akurat nie powinna być przedmiotem szyderstwa. Przy okazji : czy twoja rudera także podlega rozbiórce prowadzonej wzdłuż Małomiejskiej ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Dziewczyno, współczuję Ci cholernie. Miałam kiedyś znajomą z nerwicą lękową. Wiem, że to trudne i dominuje życie. Głupio zrobiłaś zwierzając się tu, na forum, bo ludzie sobie z Ciebie żartują. Ot, forum już takie jest.

Powoli. Weź głęboki wdech. Przeczytaj głośno i wyraźnie co napisałam.

Masz nerwicę lękową. Świetnie wiesz, że potrafisz wkręcić sobie bzdury. to jest bzdura.
Dużo ludzi różnych narodowości zaprasza do znajomych na FB obcych. Mają różne powody. Zwykle wystarczy, że grasz w tą samą grę na FB co oni i potrzebują partnerów do gry. Czasem faceci chcą poderwać atrakcyjną laskę. Wystarczy, że coś polubiłaś, gdzieś coś skomentowałaś i wzbudziłaś zainteresowanie. to nie znaczy, że zainteresowanie mordercy. wierz mi, mają lepsze rzeczy do roboty, niż wyszukiwać dane fikcyjnych profili na fb.

To, co myślisz to bzdura. objaw choroby. Głowa do góry. Biegiem do lekarza. Dlaczego nie bierzesz leków? Warto się tak męczyć?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

Lemingi i szczepionki (14 odpowiedzi)

https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/419528-a-tacy-byli-postepowi-pomorze-przoduje-w-odmowie-szczep...

Ankieta do pracy dyplomowej (3 odpowiedzi)

Dzień dobry, prowadzę badania na temat zagrożenia przestępczością kradzieży i kradzieży z...

głośny seks za ścianą (105 odpowiedzi)

Za ścianą mamy parkę, która bardzo głośno uprawia seks w nocy np. 4 rano, łóżkiem walą w ścianę i...

do góry