Widok

Panie Halewicz...

...mam pytanie...jeśli to nie tajemnica...co Pan robi na co dzień poza byciem tutaj?gdzie Pana można spotkać?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oszalałeś? W nocy śpię! Sprawdzę o 6 rano przy kawie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
tylko nie wstawaj w nocy i nie sprawdzaj postów bo nerwica murowana
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiem, że masz 23 klasy. WietrznyCzas a.k.a. LetniaBurza ma odmienne rozumienie istoty rzeczy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
6 klas mam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
anty..wielkie H, wielkie H, wielkie H
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Wzajemnie. To umiesz czytać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
ciemność widze ciemność widze
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
przecież już dawno oszalałeś - nieprawdaż? Zamknij oczy, otwórz!...czy widzisz to wielkie niebieskie H, które czai się w każdym kącie? :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
"Skoro Pan napiszesz, że dziób nie odmienia się przez dzioby, to będzie to fałsz - w żadnym przypadku prawda. Natomiast twierdzenie, że dziób odmienia się przez dzioby jest oczywistą prawdą, a nie fałszem, zatem ośmielam się zauważyć, że stwierdzenie "sfałszowana prawda - prawdziwy fałsz" brzmi niezbyt sensownie w prezentowanym przez Szanownego Pana kontekście.
Ukłony załączam, Halewicz."

Nie zdałeś Pan - WYLATUJESZ :-))))))

Ja se zajaram se zioło, żeby się zrobiło trochę wesoło o_O a Pan dalej się męcz.
Pozdrowienia ze słonecznej Dżamajki.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale mam jeszcze pytanko Halewicz czy rano lecisz i z trzęsącymi sie łapkami włączasz kompa i sprawdzasz ilu ci fanów przez noc przybyło?
Bo jak widze to cuda sie tu dzieją dzień w dzień Halewicz i Halewicz oszaleć można
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Siwe? W życiu Wawy!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
ale siwe włosy to przeze mnie odką tu jestem?
SOORY!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
wcale brzuszka nie mam! Ty mnie nie denerwuj! #_#
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Skoro Pan napiszesz, że dziób nie odmienia się przez dzioby, to będzie to fałsz - w żadnym przypadku prawda. Natomiast twierdzenie, że dziób odmienia się przez dzioby jest oczywistą prawdą, a nie fałszem, zatem ośmielam się zauważyć, że stwierdzenie "sfałszowana prawda - prawdziwy fałsz" brzmi niezbyt sensownie w prezentowanym przez Szanownego Pana kontekście.
Ukłony załączam, Halewicz.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
teraz wiemy skąd ten brzuszek wstyd Halewicz wstyd!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie, nie w mordę - Boże uchowaj! Lufę, czyli pałę!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
zaczyna sie! ciekawe co Halewicz na to
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szanowna Izabell (przez dwa L L)!

Z reguły nie odpowiadam na takie pytanie lub odpowiadam wredną złośliwością ale tym razem zrobię wyjątek i Tobie odpowiem.

Otóż, wstaję wcześnie (5:00), jadę do pracy, robię kawę, przygotowuję sobie dzień, napiszę parę postów.
Od 8 schodzą się pracownicy i zaczyna się dzień pracy. W wolnych chwilach wpadnę na forum, trzasnę parę postów i pracuję dalej. Po południu/wieczorem wracam do domu, po drodze zakupy, obiad, etc.. - w domu relaks. Wpadam na forum, trzasnę parę postów, popracuję, zajmuję się innymi sprawami.
I odpowiedź na drugie pytanie: Halewicza możesz spotkać tutaj - przecież to wirtualna postać:)

Skoro pracuję "za biurkiem" - to chyba oczywiste, że częściej wpadam na forum niż ktoś, kto macha młotkiem w stoczni.

Mam nadzieję, że moja odpowiedź Cię usatysfakcjonowała.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6
Do zadania tego pytania zainspirował mnie wątek dotyczący tezy oraz hipotezy w którym to Pan wziął udział a który to wątek przypadkowo me oko dostrzegło.

W pytaniu powyżej ma Pan zarówno postawioną tezę jak i zawartą hipotezę.

Pozdrawiam łysiejącego starszego Pana z brzuszkiem :))
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Panie Halewicz, pozwolę sobie tutaj wkleić moje pytanie na które nie została przez Ciebie udzielona odpowiedź w topicu pt. "Może romans..." - Nie wnikam w przyczyny Twej obojętności =]

Czy jeśli napiszę, że dziób nie odmienia się przez dzioby to powinienem dostać w mordę (za przeproszeniem) za sfałszowaną prawdę, czy za prawdziwy fałsz ?.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

Grajdołki (243 odpowiedzi)

A gdyby kiedyś mieć taki strzał, ażeby wąska grupa znawców tematu nie mogła uwierzyć w...

muza na dziś (787 odpowiedzi)

Wrzuć link do YouTube z muzą, która dziś Ci wyjątkowo dobrze się słuchała. A może jakaś nowa...

Młody alkoholik - Dramat, z którego pragnę wyjść, a nie umiem. (156 odpowiedzi)

Witam wszystkich którzy odwiedzili mój temat. Wiem, że tekst jest dość obszerny, ale chciałbym w...

do góry