~ja Afrodytka
31.61.130.*
(14 lat temu) 15 października 2011 o 22:09
Oj dużo bym dała,zeby zobaczyć jak wyglądacie w rzeczywistości Panowie,hmmm..
Moze kiedys się to uda???
A tymczasem poczytam Was jeszcze,pośmieję się i pójdę spać.
Acha,coś mi się wydaje,że ti niedługo wybuchni piękna przyjźń między Panem Ha i Anty.
ciao!
1
0