Widok

Panie z działu mięsnego Max & Xavier

Fajnie, że tam sobie umilacie czas żarcikami, kabaretami, super, gratuluję śmieszkowania, szczupła pani w okularach miała mi wczoraj ukroić 7 plastrów sera gouda. W domu zorientowałem się, że jest ich 18...Tak moja wina, że nie sprawdzałem na dziale itd. i nie zorientowałem się płacąc. Takie praktyki mają jednak małe ale...więcej na tym stracicie niż zyskacie. Pozdrawiam
popieram tę opinię 37 nie zgadzam się z tą opinią 13

its's a prank bro ;)
heh czepiasz sie
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 11

7 plastrów sera ? :) mało
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Poważna sprawa
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 5

żarciki fajnie czasem jest 5 pań na dziale a obsługuje 1. Żarciki czasem bywają zbyt bezpośrednie, świń razem nie pasaliśmy.
popieram tę opinię 30 nie zgadzam się z tą opinią 1

juesteś pod czujmym okiem ekipy sprzedającej:
1. obsługuje
2. kontrola jakości
3. kontrola kontroli jakości
4. dietetyczna, która skoryguje zamówienie - np zaleci dodanie 10 dodatkowych plasterków bo źle wyglądasz
5. kierowniczna zmiany żeby ktoś miał piecze nad zespołem

standardy w obsłudzie i zarządzaniu - ciesz sie

swoją drogą to jak CI sie nie podoba to nie kupuj tam, ew rozmawiaj z kierownictwem, bo my tu jesteśmy żeby się śmiać, a nie współczuć ;)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 13

norma, a im bliżej końca dnia, tym więcej naładują
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kurde mówię po raz ostatni,że na dziale mięsnym i serowym musi być dowcipkowanie i kabareciki bo tam pełno martwych i poćwiartowanych zwierząt i trzeba się jakoś ratować przed tym smutkiem.

P.s A z tym serem ,to weź se zaszalej i połóż na kanapki podwójnie ,a nie tam se żałujesz sera.

Pozdrawiam pleśniowy Zdzisek
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 8

W sumie z tego powodu przestałam tam kupować już jakiś czas temu.
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 5

fakt na mięsnym trup ściele się gęsto
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

jakość wędlin kiepska - nieświeże wyroby. NIE POLECAM !!!
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 10

jak mają być świerze jak typ po 7 plasterków bierze ?
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 11

Może na tyle ją stać co Ciebie obchodzi ile plasterków bierze ?!
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0

jeeeezu ludzie wyjmijcie kij z dolnej partii pleców ;) odnoszę sie tylko że jak rozpakują blok szybeczki 2kg i ludzie kupuj a po 5 plastrów to chwile trwa aż zejdzie ;)
nie przeczytają bo nie ma 6 pani na dziale od PR w socjalmedia ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7

widać masz wielki kałdun i potrzebujesz więcej by go zapchać :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Panie z działu mięsnego na pewno po pracy czytają forum Banino i się poprawią następnym razem :D
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 7
Jak to czytam to aż wstyd że mieszkam w baninie. Poważna sprawa.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 10
Przez to ze tyle gadaja i plotkuja to sie czesto myla.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 3
może sprawa powinna do sądu trafić
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 10

nie myli się tylko ten co nic nie robi
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6
Najważniejsze - żeby każdy na siebie spojrzał. Przecież to forum bardziej roi się od plotek niż cała gmina razem wzięta! Czy wy, "ideały", rzeczywiście jesteście takimi wzorowymi klientami, że oczekujecie aby obchodzono się z wami jak z jajkiem? Nie sądzę.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
Nie no powiem, że jestem w szoku. Dwa razy musiałem przeczytać czy aby napewno jest afera o plasterki sera. Serio? To takie rzeczy trzeba pisać na forum?
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 7
Żarty żartami ale z higieną gorzej. Już kilka razy prosiłem o zmianę rękawiczek po surowym mięsie bo panie bez chwili zastanowienia ładują surowy schabik a potem kroją serek i wędlinkę.

A jakie oburzone jak się zwróci uwagę... Ech...
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ważniejsze dla tych pań jest ciągłe układanie, przekładanie towaru niż "rozładowanie" kolejki. Gdyby obsługa na tym dziale była bardziej zorganizowana, na pewno częściej robiłabym tam zakupy. Np. na kasach jest ok. bardzo sprawnie obsługują. A te na mięsnym na wszystko mają czas.
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 1
Sorry ale czasem na miesnym taka klientela kupuje, ze rece opadaja. Wymagania jakby krolowa brytyjska miala jesc ta wedline czy te 7 plastrow sera.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 14

powinni na bieżąco pokroić 3-4 zestawy każdej wędliny/sera, zapakować w folię i wyłożyć do samoobsługi klientów, bez opcji "grymaszenia" i by było po sprawie :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie ważne kto kupuje jak się nie podoba to się zmienia prace
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

tak to prawda, do tego typu obsługi trzeba sie przyzwyczaic, tam nie daja tyle ile sie zamawialo, tylko tyle ile uwazaja, jak zamawiasz 15 daja 20 itp. kilka razy zwracalem uwage i wowczas byla poprawa, ale za dlugo zyja w tym miejscu, zeby nawyki na stale zmienic, po prostu zawsze podawaj mniej niz chcesz faktycznie i kazdy bedzie zdrowszy ;)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Albo ja jestem inna bądź coś ze mną nie tak :/ nie wiem czy dobrze postepuje, ale nigdy nie liczyłam plasterków wędliny, o które prosiłam :/
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5

dziwne, ja ilekroć coś tam kupuję to zawsze dostaje tyle ile chcę
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6

widać, bierzesz więcej niż7 plastrów ;)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6

Nie wiem jakoś do głowy mi nigdy nie przyszło, aby kupować ser lub wędlinę na plasterki. Podaję wagowo ile chcę danego towaru i tyle, zawsze jest jakaś tam tolerancja z mojej strony w górę lub w dół o kilka kilkanaście gram.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 15

Ja tam nie wiem, ale te Panie to jakieś celebrytki forum :-)) już kilka razy je mieliście na widelcu a robią dalej po swojemu, więc forum nie czytają :-) Może więc lepiej prosto w oczy powiedzieć, albo z żartem tak jak Panie lubią, a nie anonimowo, żale wylewać. Z drugiej strony reklama jak się patrzy, nie ważne jak mówią, ważne, że mówią :-)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Panie na dziale miesnym bardziej zainteresowane sa ukladaniem, przekladaniem, mycie w kolko blatu i szyb oraz gadaniem niz klientami.
Klient im zwyczajnie przeszkadza. Poza tym oszukuja, sprzedaja wiecej niz trzeba, lub wprowadza inny kod. Kiedys mi udko kurczaka chcialy sprzedac jako najdrozsza szynke.
Od paru lat kupuje tam mieso tylko wtedy, gdy juz naprawde nie mam gdzie i jestem zdesperowana.
Fatalna obsluga.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 6

To prawda najgorsza jest tam taka młoda w okularach ostatnio chciałam kupić wędlinę za 39 zł a ona mi mówi ze nie będzie otwierać nowej i mam sobie wziąsc inna koszmar ta pani powinna zmienić prace
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja osobiście polecam zaopatrywac się w Żukowie w Max & Xavier koło banku PKO. Mają tam taki ruch ze zawsze jest świeże :)
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

gó.no kogo obchodzi ile kto kupuje, żrecie mięcho kilogramami i od razu 5 kg sera żółtego mam kupować? a wypad dzikusy
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4

Przepraszam,poprawię się, już nigdy nie kupię 7 plastrów sera, odpowiednio to zwielokrotnię, w końcu lepiej,żeby wysechł w mojej lodówce niż w dziale mięsnym, dodatkowo zamawiając będę przeliczał na gramy, no i w żadnym wypadku ich potem nie liczył. Z pozdrowieniem dla mieszkańców Banina
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

Po co zakładałeś w ogóle ten temat? Idź się wypłacz do kierownika sklepu. Jakich komentarzy się tutaj spodziewałeś?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 7

szukał chętnego na 10 plasterków sera ;)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

To po co w ogole kupujesz ser. Czy te 7 plastrow jest na caly tydzien? Moze wtedy lepeij sie zastanowic nad serkiem do smarowania. I jesli dobrze zapakujesz ser powinien przetrwac dluzej niz 1 dzien.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

Dobra wybaczamy ~ klientowi, zrozumiał swój grzech ,wyraził skruche i żałuje za wszystko i obiecuje poprawę i już będzie jadł pomidory,które sam se nałoży na samoobsługowym dziale warzywnym.

P.s Moja pokuta dla~ klienta jest taka,że ma za zadanie na miesiąc się powstrzymać od jedzenia sera,nawet szczypty parmezanu nie wolno !!! A afera pt. "Dostałem za dużo sera chyba weźmie mnie cholera " została zwycięzcą tygodnia. Gratulujemy :)

Pozdrawiam weekendowy Zdzisek
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 1

Fakt Panie na dziale mięsnym nie są zbyt miłe chcę być miła mówię dzień dobry a tu nic zero odpowiedzi zawsze jak przychodzę któraś z pan gmera w tych wędlinach oceniając czy już zacząć obsługiwać czy jeszcze poczekać aż kolejka jeszcze urośnie wiecznie brak cen albo skutecznie zamazane i fakt te rękawiczki jeszcze schab mnie nie rusza ale jak nakłada kurczaka a potem kroi wędlinę lub ser to mi się wywraca
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wstyd że w baninie mieszkają takie osoby ktore w twarz nie potrafią powiedzieć i piszą takie głupoty. Przeprowadzą się z wielkiego miasta i myślą że wioską będą rządzić. A won z wami! Jakby mieli dawać za darmo to nawet pół kg by nie przeszkadzało debile jak nic. Zajmijcie się swoją pracą czy jesteście tacy mili niemylacy się i zawsze pomocni innym bo nie wydaje mi się a po trzecie to dziewczyny są zawsze uśmiechnięte i pomocne więc darujcie sobie ludzie naprawdę
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 15

k...wa, nie jedzcie miesa. mienso szkodzi
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

czasami można usłyszeć jak się klienci odzywają do personelu to ręce opadają.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

mienso szkodzi,kupa ciężka i śmierdząca po tym
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Czesto mozna uslyszec jak personel obgaduje klientow, to rece opadaja.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 2

Bo sa tam kobiety niestety bez kultury oszukują bierze niby świeża wędlinę a kroi stara totalna porażka nie polecam chyba ze ktoś lubi stare wędliny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ty nie masz mózgu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja bardzo przepraszam a szanowna Pani długo pracuje na tym dziale ? A co to za rządzenie ? Zwykła higiena sama Pani jak wychodzi z pracy idąc do konkurencji wymaga troszkę ,minimalnie jakiejś kultury czystości jeżeli klienci proszą żeby ekspedientka miała czyste ręce i zmieniała rękawiczki to jakaś obraza ? Słomki nie są takie drogie może czas zacząć kupować a nie tylko z butów wyciągać
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przestancie jechac po tych biednych ekspedientkach jakby wam kogos zabily.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 7

SZYNKE Z SEREM ZABIŁY!!!!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

ewentualne zmusiły klienta żeby zjadł więcej sera i przez to cholesterol mu artierie tak zapchał, że sprężyną będzie trzeba przepychać...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

Zawsze mozna kupowaac jeden plasterek sera dziennie, nie wyschnie.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

buhaha
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

ludzie nie potrafią wprost powiedzieć .naprawde nie macie problemów tylko o plasterki wypisywać?zawsze można oddać albo gdzieś zostawić,dużo osób tak robi bo nie ma odwagi powiedzieć,żałosne
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nie zabiły tylko co nie które nie maja tam kultury
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

hehe
ostatnio przestałam tam kupować bo robię zakupy w żukowskim xavierze - tam jakoś potrafią policzyć do 7 hehe. Też tak zawsze biorę bo tyle wystarcza mi a zakupy co dwa dni i tak robię więc wolę świeże kupić. Poza tym jak klient wymaga 7 plastrów to 7 a nie omg 18. Piszę na forum ale też wielokrotnie zwracałam uwagę Paniom że dokładnie mają policzyć. Wolę operować plastrami bo wiem ile zjem. Podawanie w dkg to jakiś absurd....powiesz 15dkg to sie spyta czy może być 19dkg w wiekszosci przypadkow ludzie machną ręką....a gram do grama.... :) poza tym WAGI wielokrotnie były źle ustawione (do przodu) i też zwracałam uwagę.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

Masz pewność, że jest świeże? :-) Dobre! :-D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja za każdym razem mam policzoną szynkę lub mięso pod całkiem inny towar oczywiście droższy.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 2

...i nie koniecznie świeży...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Kinga to spadaj do Biedry
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 12

A w Żukowie w Maxawier to zamiast zapłacić za 25dkg wędliny to naklejono mi i tak zapłaciłam za ponad kg.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
A ja robie zakupy w prosiaczku w Baninie. Zawsze swieze i tyle ile prosze a jak potrzeba dac wiecej to pytaja.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Panie w maxie to najgorsze plotkary w Baninie. Nigdy nie mają czasu dla klienta
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 2

W przodkowie są lepsze A szczególnie pani blond na piekarni
Wredna to mało powiedziane nie uprzejma kobieta jej mina świadczy o manierach
Tylko pozazdrościć takiego personelu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
We wszystkich sklepach max tak jest
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja nie narzekam jak kupuje w Baninie bo tylko mi się zgadza a gdybym był młodszy to bym zastartowal do jakiejś z kasjerki mayby do ryszawej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

stare mieso sprzedaja jak ktos lubi smierdzaca padline to niech tam kupuje i je smacznego
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Widać że nie znasz się zwyczajnie na mięsie skoro takie pierdoły pociskasz
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

ostatnio coraz więcej Pań z Ukrainy przybyło do pracy w Xavierze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

No i co my teraz z tym zrobimy, może przebierzemy się w biale szaty i wytniemy otwory na oczy i pójdziemy z pochodniami pod Maxa xaviera ?!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Inne tematy z forum Banino

Jak się mieszka w Baninie (3 odpowiedzi)

Cześć Chciałabym dopytać jak się mieszka w Baninie? Czy ktoś z Was dojeżdża do pracy do Gdańska?...

Taras z desek kompozytowych - (66 odpowiedzi)

Czy ktoś ma taras z desek kompozytowych? Polecacie jakieś konkretne firmy? Jak deski się...

Kominek czy koza? (72 odpowiedzi)

Hej, wahamy się czy kupować kominek czy koze. Jakie widzicie plusy i minusy jednego i drugiego?...

do góry