Odpowiadasz na:

Re: Państwowa Piramida Finansowa

W I PRL komunistyczna władza wobec przedsiębiorców używała kiedyś pejoratywnego pojęcia ,spekulanci', którzy byli wrogiem systemu.

W II PRL bolszewicka władza też definiuje wroga wśród... rozwiń

W I PRL komunistyczna władza wobec przedsiębiorców używała kiedyś pejoratywnego pojęcia ,spekulanci', którzy byli wrogiem systemu.

W II PRL bolszewicka władza też definiuje wroga wśród przedsiębiorców. Mianowicie zarzuca im związki z opozycją.
To normalne, ze każdy każdy zdrowo myślący przedsiębiorca musi być związany z opozycją, bo gdyby prowadził firmę, jak ci bolszewicy prowadzą państwo, zbankrutowałyby w jeden dzień.

"przedsiębiorcy związani z partiami opozycyjnymi nie chcą podejmować różnego rodzaju przedsięwzięć gospodarczych, zyskownych dla nich, bo uważają, że lepiej zaczekać, aż wrócą dawne czasy. Ale zapewniam, że nie wrócą", poseł Kaczyński, cesarz Polski, 16 listopada 2016

zobacz wątek
8 lat temu
~Skydiver

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry